O nas w mediach

IMG_1674 IMG_1675

egaga

Witajwpordozy1 Witajwpordozy2 turinfo

  • logo_pin
  • Certyfikaty dla miejsc przyjaznych rodzinom z dziećmi

Dokąd warto udać się na rodzinny obiad? Która restauracja ma menu dla dzieci, a który pensjonat proponuje udogodnienia dla rodzin z dziećmi? Odpowiedzi na te i inne pytania można znaleźć na portalu OkiemMamy.pl, który rozpoczął przyznawanie certyfikatów miejscom przyjaznym rodzinom z dziećmi.
Turystyna24hpl

 

  • Qubus Hotel Gdańsk dla Dzieci

Qubus Hotel Gdańsk dołączył do grona 90 obiektów przyjaznych rodzinom z dziećmi w ramach certyfikacji prowadzonej przez portal okiemmamy.pl. Jego właścicielki postanowiły wyróżnić i promować hotele przystosowane do pobytów rodzinnych. Lokale, które spełnią założenia akcji, uzyskują specjalny certyfikat portalu OkiemMamy.pl i trafiają na listę publikowaną w Internecie. Organizatorzy certyfikacji podkreślają, że właśnie ta lista jest najważniejszym elementem akcji, ponieważ dzięki niej rodzice bez trudu będą mogli odnaleźć najbliższą restaurację, klub, czy hotel przystosowany do potrzeb dzieci.
allinclusive  aerotravel

 

  • Certyfikaty dla miejsc przyjaznych rodzinom z dziećmi

Program przyznawania certyfikatów OkiemMamy.pl jest dedykowany restauracjom, hotelom, pensjonatom z całej Polski, które rozumieją potrzeby rodzin z dziećmi, respektują je i wychodzą im naprzeciw. W miejscu przyjaznym rodzinom z dziećmi maluchy mogą zjeść posiłek przygotowany z myślą o nich, pobawić się w kąciku zabaw, zaś rodzicom udostępniony jest choćby jeden przewijak i kuchenka mikrofalowa, w której można podgrzać posiłek dla małych dzieci.
re_pl