Jestem SENSualna- moim oczami

24 listopada 2015

Ostatnie tygodnie pochłonęły mnie bez reszty przygotowując warsztaty motywacyjne dla blogerek #JestemSENSualna. Gdy na kalendarzu pojawiła się data 15.11 i trzeba było spakować walizaki i niezbędny sprzet do samochodu, poczułam pralizująy strach, że nie dam rady. W mojej głowie ciągle pojawiało się pytanie ” Co zrobisz jeśli przyjedzie tylko kilka dziewczyn? „. Szybko jednak odsuwałam ta myśl na drugi plan i z uśmiechem na twarzy mówiłam „damy radę”.
Gdy późnym wieczorem zajechaliśmy pod Hotel Zalesie Mazury Active Spa, dotarło do mnie że to dzieje się naprawdę. Pani na recepcji zapytała nas jak minęła nam podróż, dała klucze do pokoju i zaprosiła na kolację oraz relaks na basenie. Po tych kilu zdaniach wymienionych z recepcjonistką wiedziałam, że hotel zadba o nas w każdym nawet najmniejszym calu. I nie myliłam się, wyśmienite jedzenie, miła obsługa, strefa relaksu oraz Pan Tomek, który z uśmiechem na twarzy spełniał każdą naszą prośbę.
Wybiła godzina rozpoczęcia warsztatów, czuje narastający stres, czuję spojrzenia dziewczyn na sobie. Wymieniamy ostatnie informacje między sobą i pada hasło: „Zaczynamy!” Aaaa panika w głowie, co mam powiedzieć, co mam zrobić! Spoglądamy na siebie z Anią (przewijak.es) i z uśmiechem na twarzy lecimy na spontanie. Poszły konie po betonie! Mówimy to co płynie z naszego serca, to co aktualnie czujemy, nie ubieramy tego w żadne piękne słowa, nie czytamy żadnego przemówienia. Od początku warsztatów pokazałyśmy autentyczność, nasz stres, emocje, wzruszenie, śmiech i łzy.

SONY DSC

IMG_2582 IMG_2596zalesie19
To byłyśmy MY- kobiety które nie są doskonałe, ale zaakceptowałyśmy siebie i swoje słabości. Kobiety, które pokazały, że nawet jeśli coś nie idzie z zgodnie planem to nie jest koniec świata. Nasze warsztaty były jak żywy organizm, który raz dostawał zadyszki, aby za chwilę się zrelaksować.

To były niezwykłe trzy dni. Dni które dały nam ostro w kość, otworzyły oczy na wiele spraw, pomogły zaakceptować siebie i dostrzec siłę i piękno które jest w kobietach.
Dziewczyny z Fundacji Tętniącej Życiem, pokazały nam jak cieszyć się z życia, jak uwierzyć w siebie, jak realizować swoje marzenia. Jak po prostu BYĆ. Wyświetliły nam film, który chcę abyś obejrzała i podała dalej.

Ja mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że nasze warsztaty Tętniły Życiem przez cały czas. Motywacja, wiara, akceptacja, piękno to wszystko co przewijało się przez te trzy dni.

IMG_2893

IMG_2897

MCH_0198fb MCH_0505fb
MCH_0509fb MCH_6612fb MCH_6620fb MCH_6626fb MCH_6636fb MCH_6655fb

Nasze warsztaty to nie tylko akceptacja wewnętrzna, ale również zewnętrzna. Tu chciałabym bardzo podziękować firmie M’onduniq, która zorganizowała dla nas niezwykłe warsztaty Bio’ Infuzja Tlenowa oraz za prezenty niespodzianki, które otrzymały nasze uczestniczki. Panie mogły skorzystać z nowoczesnej metody dostarczania czystego tlenu do skóry, która między innymi wygładza zmarszczki. Te zabiegi to hit wśród celebrytów, tak więc mogłyśmy poczuć się jak gwiazdy.
IMG_2713SONY DSC SONY DSC SONY DSC

Podziękowania przesyłam dla firmy Mary Kay, a w szczególności Pani Renacie Radlińskiej, która pomogłam nam w przygotowaniu makijaży do sesji. Bez Pani nie dalibyśmy sobie rady.

SONY DSC

Pani Brygida Dremo, która swoją niezwykłą osobowością i talentem podkreślała piękno drzemiące naszych uczestniczkach. Ogromnie dziękuję.
12239953_994037700634906_4535962887262457405_n
Jest jeszcze jednak niezwykła wizażystka, która prawie przez całe nasze wydarzenia była z nami. Wspaniała Marzena Lampasiak,  coaching wizerunkowy i wizażystka, kobieta niezwykle utalentowana, z cudowną energią, uśmiechem na twarzy. Dziękuję za każdy makijaż, który wyszedł z pod Twoich rąk, za dobre słowo i uśmiech jakim mnie obdarzyłaś.

zalesie29 SONY DSC SONY DSC

Chcę bardzo podziękować Marcie z Superstyler.pl . Nie znam słów i nie wiem jak wyrazić swoją wdzięczność wobec tego co zrobiłaś. Dla mnie podczas sesji zdjęciowej byłaś niezastąpiona, z niezwykłą energią, pomysłami i totalna bezinteresownością. Dziękuję za stylizacje które przygotowałaś, za wsparcie, za uśmiech, za żarty za to, że tam ze mną byłaś. To niesamowite jak życie potrafi przeciąć ludzkie drogi i dać nam to czego potrzebujemy.

Marta #Jesteś wspaniała (czy wiesz, że nie mamy żadnego wspólnego zdjęcia?)

Nasze warsztaty to mnóstwo pracy i energii ludzi którzy zaangażowali się w niego bezinternowanie. Ania (przewijak.es) Ty byłaś dla mnie impulsem do działania, to dzięki Tobie to wszystko się zaczęło. Uwierz w siebie i swoje możliwości #Jesteś moją dobrą duszą.

Basiu, to Ty zawsze wierzyłaś we mnie, a Twoje słowa „dasz radę” dodają mi zawsze skrzydeł. To dzięki Tobie te warsztaty wyglądały tak jak powinny, dzięki Twoim celom i uporowi osiągasz to co sobie wymarzyłaś. Dziękuję za to, że nie poddałaś się, że walczysz i pokazujesz nam jak cieszyć się życiem. Obie z Agnieszką jesteście wyjątkowe i bardzo się cieszę, że założyłyście Fundację, że pomagacie innym, że wam się tak po ludzku CHCE. #Jesteście moimi aniołami.

Marcin, żadne słowa nie oddadzą tego co czuję i jak bardzo jestem wdzięczna losowi, że nasze ścieżki połączyły się w jedną wspólną drogę. Dziękuję, że wierzysz we mnie, że mnie wspierasz, pomagasz i akceptujesz moje szalone pomysły. Uważaj bo szykuje kolejne życiowe petardy :)

Paweł, jesteś blisko mnie od dłuższego czasu, pracujemy razem, wspieramy się, złościmy i troszczymy o siebie nawzajem. Dziękuję za ogromną cierpliwość do mnie, i za każdy szalony pomysł który mogę z Tobą zrealizować nawet jeśli jesteś bardzo zmęczony.

Dziękuję firmom, za wsparcie, za zaufanie,  za słowa „to jest fajny projekt wchodzimy w to” .
ByJaga Od pierwsze rozmowy telefonicznej widziałam, że jesteś niezwykle ciepłą kobietę, z ogromną pasją. Robisz piękną biżuterię, która szczęśliwa nie jedną kobietę.
Mia.Lu– Znamy się osobiście i gdy tylko usłyszałaś o tym co robię powiedziałaś „Ile dziewczyn bierze udział w tym wydarzeniu i na kiedy mam je dla Ciebie zrobić” . To było dla Ciebie takie oczywiste, takie naturalne, nie pytałaś co z tego będziesz mieć, tylko weszłaś w ten projekt. Twoje bransoletki otrzymały magiczną moc podczas naszych warsztatów, bo są niezwykle piękne. Bardzo Ci dziękuję.
Wydawnictwo Prószyński i S-ka – Dziękuję za biografię o niezwykłych kobietach. Każda z nas uwierzyła, że może być KIMŚ.
Bodymaps– Jesteś młodą i bardzo utalentowaną kobietą, która nie potrafi stać w miejscu. Rozwijasz siebie i swoją pasję. Dziękuję, za użyczenie strojów oraz voucher który podarowałaś na konkurs.
Demedic– Dziękuję za upominki dla każdej uczestniczki naszych warsztatów.
Love In A Mist- Agato poznałyśmy się w ostatniej chwili, ale od pierwszego zdania wiedziałam, że tworzysz z pasją i miłością. Dziękuję za użyczenie ubrań i za prezenty. Uwierz mi, że twoje ubrania zrobiły na nas ogromne wrażenie.
Vissavi– Tworzycie piękne ubrania dla wyjątkowych „zwykłych” kobiet. W waszych sukienkach, każda kobieta czuję się jak gwiazda. Bardzo dziękuję za ogromne zaufanie, za nagrody i użyczenie ubrań do sesji. Nie jedna z naszych uczestniczek zakochała się w sukienkach :)
Plus dla Skóry– Dziękuję za wspaniałe personalizowane upominki dla każdej uczestniczki. Każda z nas w lustrze dostrzeże, nie jeden plus :) Roksano dziękuję za wszystko.
Fit Up Clinic „Klinika została stworzona przez dwie młode i energiczne kobiety, które uwierzyły w siebie, chwyciły swoje marzenia w ręce i zaczęły je realizować, przy tym pomagając realizować marzenia innym i oferując innym coś co jest jedną z najważniejszych w życiu rzeczy – zdrowie. ” to zdanie oddaje wszystko. Dziękuję Pani Kasiu za zaufanie, za vouchery i nagrody.
Franco Morenzo by KĘPKA– za wypożyczenie pięknych skórzanych kurtek.
Studio BRA– Dziękuję za warsztaty z brafittingu.

Zalesie Active Spa na Mazurach, to nasz patron honorowy, bez niego nic by się nie udało. Dziękuję Panu Mariuszowi, za zaufanie, za rozmowy, podpowiedzi i zrozumienie. Jest Pan niezwykłym człowiekiem i stworzył Pan niezwykłe miejsce jakim jest Zalesie Mazury Active Spa. Mówi się, że nie mury tworzą atmosferę, a ludzie. Pan ma i „mury” i wspaniałych ludzi, których nie mieliśmy okazji poznać, a wykonują kawał dobrej roboty. A juz niebawem pokaże jak u was jest cudownie.

MCH_0569fb MCH_0481fb MCH_0487fb MCH_0311fb

A na koniec moje podziękowania płyną w stronę każdej uczestniczki. Poznałam wspaniałe, silne i wyjątkowe kobiety. Dałyście mi więcej niż możecie sobie wyobrazić, czerpałam z was energię jak wampir. Tą energię przywiozłam do domu i mam zamiar ją mocno wykorzystać podając dalej innym kobietom. DZIĘKUJĘ.

#JESTEM SENSualna tak jak TY.

 

MCH_6678fb MCH_6668fbzalesie34 zalesie12 IMG_2850

SONY DSC

IMG_2647

SONY DSC

MCH_0220fb MCH_6667fb

 

You Might Also Like