Mały prezent na dzień dziecka

1 czerwca 2016

Najfajniejszy dzień w roku? To proste Dzień Dziecka! W tym dniu słowo dziecko pojawia się na ustach każdego. I super! Bo przecież każdy z nas jest dzieckiem i w tym dniu nawet dorośli mogą zaszaleć!

Dziś będę biegać boso po trawie i łapać świerszcze, albo nie! Położę się na wielkiej łące i będę patrzeć w niebo. A może pobujam się na huśtawce…? i dotknę stopami nieba! Hmm… NIe! pójdę na ogromne lody, a potem zjem watę cukrową. A może jednak nie?! To się może dla mnie źle skończyć!

Jedno jest pewne ten dzień spędzę w wyjątkowym towarzystwie moich dzieci. To im będę sprawiać największe przyjemności, to dla nich stanę się małą dziewczynką i najlepszą kumpelą. Dziś jest totalny luz i swobodna zabawa. Ten dzień należeć będzie do nas, to ma mają być niezapomniane chwile!

Ale mam też coś dla innych dzieci, coś bardzo wyjątkowego, coś stworzonego od serca. To „coś” to audiobook o przygodach kreta Filipa. To bajka o ciekawskim podróżniku i mądrej głowie, który opowiada o swoich przygodach małemu Jasiowi, który nie chcę się uczyć. Ale zaraz, zaraz nie będę wam wszystkiego zdradzać! Proponuję usiąść wygodnie z dziećmi w fotelu i posłuchać tej niesamowitej historii.

Bajki zostały napisane i nagrane przez mamy blogerki, z którymi mam okazję współtworzyć przy Certyfikatach OkiemMamy. Ilustrację zaś stworzyła niezwykła kobieta, blogerka i laureatka Radomskiego Plebiscytu Blogowego, aż w trzech kategoriach FreelancemamaMontażem i edycją dźwięku zajął się cudowny mężczyzna tekściarz, kompozytor, a także solista Bartosz Seredyn założyciel Mixtrack. 

Nie będę przedłużać, zapraszam was do posłuchania pierwszej bajki Izy z bloga Bizimummy . A już niebawem dowiecie się więcej o naszym projekcie.

 

audiobook

You Might Also Like