Pada deszcz- nic nie szkodzi. Idziemy na basen

15 lipca 2014

Zapewnić maluchom atrakcje podczas wakacji aby się nie nudziły na wypadek deszczu, nie jest łatwe. W tym roku wybierając wakacje postawiliśmy  poprzeczkę nieco wyżej niż zawsze. Chcieliśmy, aby dzieci podczas złej pogody miały jakieś zajęcie, bo nie ma nic gorszego niż marudzące maluchy.
Tak jak już pisałam wam wcześniej wybraliśmy się do Hotelu Platinum w Ostródzie, który jest bardzo dobrze przystosowane do rodzin z dziećmi.
To jak spędzaliśmy czas w strefie zabaw już widzieliście (tutaj), a dziś pokaże wam jak świetnie bawiliśmy się w Aquaparku.

W aquaparku nasze dzieciaczki mogły spędzać każdą wolną chwilę, pluskać się pływać i zjeżdżać na okrągło. To miejsce również przystosowane jest dla dzieci. Karina bul bul to basen o głębokości 30 cm gdzie umieszczone są zjeżdżalnie, wodny klaun i wąż, zamek w którym zarówno małe księżniczki jak i mali książęta mogli świetnie się bawić. Franek wraz z tatą bardzo polubił pływać w rzece i chodzi tam bez końca. Zosia pokochała zjeżdżalnie i mogłaby tylko zjeżdżać, pluskać się i śmiać :)

 

You Might Also Like