Pomóżcie nam znaleźć miejsca przyjazne dla Rodzin z Dziećmi

16 marca 2014

Pomóżcie nam znaleźć miejsca przyjazne dla Rodzin z Dziećmi – akcja Certyfikatów OkiemMamy.pl cały czas trwa … czekamy na złoszenia obiektów które są przyjazne dla rodziców.

Nikt nie zna miejsc przyjaznych dla Rodziców i małych Dzieci tak dobrze jak sami Rodzice! Jesteście skuteczniejsi, niż twórcy najsłynniejszych przewodników po restauracjach. Dlatego zwracamy się do Was – pomóżcie nam stworzyć listę restauracji, kawiarni, hoteli i innych lokali, do których bez wahania można przyjść z małym dzieckiem.

A jeśli sami prowadzicie takie miejsce – pokażcie się!

Placówki i ośrodki, które mają u siebie miejsca dla dzieci, mogą otrzymać Certyfikat OkiemMamy.pl. Dodatkowo, każde takie miejsce wpisujemy na listę dostępną na naszej stronie www.

Kto zyskuje na naszej akcji?

Wy – jako Rodzice – i Wasze pociechy, ponieważ niezależnie od tego, gdzie aktualnie jesteście, możecie znaleźć najbliższy lokal przystosowany do obsługiwania maluchów. Od teraz wakacyjny wyjazd, mała wycieczka lub spacery z Dzieciakami stają się przyjemnością – wystarczy sprawdzić w Internecie naszą listę miejsc z Certyfikatem OkiemMamy.pl.

Właściciele ośrodków przystosowanych dla małych Dzieci – ponieważ (dzięki Certyfikatom) ich wysiłek włożony w wyposażenie i urządzenie lokalu zostaje doceniony!

Jeśli chcesz wysłać do nas zgłoszenie miejsca przyjaznego dla dzieci, zwróć uwagę na to, czy:

1. Jest ono wyposażone w krzesełka dla dzieci?
2. Posiada toaletę wyposażoną w przewijak?
3. Uwzględnia kącik dla dzieci ze stolikiem i choćby kilkoma zabawkami?

Dodatkowo w przypadku miejsc gastronomicznych wymagane jest aby:
4. Lokal w stałym menu serwował co najmniej 3 potrawy, które mogą być zamawiane dla najmłodszych dzieci,
5. Posiadają mikrofalówkę dostępną dla Rodziców (w celu podgrzewania posiłków dla najmłodszych).

A oto nasza lista już sprawdzinych i sklasyfikowanych miejsc z Certyfikatem portalu OkiemMamy.pl – stworzyliśmy ją dzięki Wam – bardzo za to dziękujemy i zachęcamy do zgłaszania kolejnych obiektów!

agroturystyka Agroturystyka
hotelHotele
pensjonatyPensjonaty
restaurantRestauracje

You Might Also Like