Przekroczyć Rubikon

19 stycznia 2016

Nie każdy ma odwagę marzyć, bo tylko Ci co ją mają mogą je zrealizować. Często zagłuszamy swoje marzenia, nie dajemy im wyjść na zewnątrz, bo mamy poczucie, że nigdy ich nie zrealizujemy. Czyżby? A jacy ludzie spełniają swoje marzenia? Czy są to tylko ludzie, co mają kontakty i kasę? Czy ludzie którzy mają ogromną determinację i wiarę w siebie? Powiesz kontakty są ważne, a kasa jeszcze ważniejsza. A ja powiem Ci, że najważniejsza jest wiara w siebie i w to, że może Ci się udać. Oczywiście pieniądze często są niezbędne do realizacji tego o czym marzymy, ale dookoła nas są ludzie którzy mogą nam pomóc. Ludzie, którzy będą wierzyć w nas i w nasze pomysły pod warunkiem, że Ty będziesz ufać sobie.

Polub, każdy Twój lajk to dla mnie niezwykła nagroda.

Pomyśl o ludziach którym się udało.  Zastanawiałaś się jacy to są ludzie? Przecież nie mogą być gorsi od Ciebie. To ludzie którzy mają głęboką wiarę w siebie i w swoje możliwości. Dlaczego zatem Ty w siebie nie wierzysz? Naprawdę uważasz się za nieudacznika losu, któremu nic się nie udaje? Za każdym razem gdy pojawiają się marzenia, zagłuszasz je w sobie utwierdzając się, że to nie dla Ciebie. Hellloł, a kto ma w Ciebie uwierzyć jeśli Ty sama? Mąż, partner, rodzice, koleżanka, przyjaciółka? Czy to oni mają Ci powiedzieć, że dasz rade? Chyba nie chcesz aby ktoś decydował o Twoim życiu prawda? No właśnie, zacznij marzyć, stawiać sobie cele, które po mału będziesz realizować.
Oczywiście będziesz ponosić porażki, będziesz czuła frustrację, ale jeśli będziesz ufała sobie, to z każdej porażki wyciągniesz wnioski. Nikt nie mówił, że realizowanie marzeń, celów jest proste. Dlatego tak nie wiele ludzi je realizuję i czuję się szczęśliwym i spełniony. A czy Ty masz tyle wiary w siebie i odrobione ryzyka aby zrealizować swoje marzenia? Ja wychodzę z założenia, że w życiu trzeba podejmować ryzyko, trzeba poczuć ten ogień, aby móc się sparzyć, aby móc się nim ogrzać i dać mu się spalić, aby na nowo rozpalić w sobie kolejne marzenia. Nie odkładaj niczego na jutro! Działaj!
W sobotę byłam współorganizatorką i jednocześnie uczestniczką niezwykłych warsztatów Przekrocz Rubikon, które zorganizowała Fundacja Tętniące Życiem. Każda z uczestniczek miała w sobie jakieś własne ograniczenia, które blokowały przed zrobieniem kroku w stronę swoich celów lub marzeń. Mogłyśmy się zastanowić nad tym kim jesteśmy, czego pragniemy i co nas ogranicza. A potem zrobić krok. Krok, który pragnę aby okazał się najważniejszym krokiem w kierunku moich pragnień i celów. W sobotę przekroczyłam swój własny Rubikon!
A Ty masz odwagę na pokonanie swoich słabości i lęków?

Przekrocz Rubikon Przekrocz Rubikon Przekrocz Rubikon Przekrocz Rubikon Przekrocz Rubikon Przekrocz Rubikon Przekrocz Rubikon Przekrocz Rubikon Przekrocz Rubikon Przekrocz Rubikon Przekrocz Rubikon Przekrocz Rubikon Przekrocz Rubikon Przekrocz Rubikon Przekrocz Rubikon Przekrocz Rubikon Przekrocz Rubikon Przekrocz Rubikon Przekrocz Rubikon Przekrocz Rubikon Przekrocz Rubikon Przekrocz Rubikon Przekrocz Rubikon

Niebawem kolejne szkolenia prowadzone przez Fundację Tętniące Życiem.
20.02.2016 Mapa Marzeń. To szkolenie dla tych co mają odwagę marzyć, a także dla tych którzy boją się mówić o swoich marzeniach. Więcej o szkoleniu TUTAJ

A tu krótki film jak było na warsztatach.

You Might Also Like