Magiczna Chwila- wyjątkowe spotkanie

28 stycznia 2016

Od pewne czasu otrzymuję sporo zapytań odnośnie fotografii jaka pojawia się na moim blogu. Czym fotografuję, jak uzyskać takie ładne zdjęcia, jak złapać ten odpowiedni moment, jak kadrować itd. Postanowiłam wyjść na przeciw i zorganizować spotkanie dla blogerek połączone ze szkoleniem podstawowym fotografii dziecięcej.
Spotkanie odbędzie się 16.02.2016 w godzinach 10:00-14:00 w Klubokawiarni i Restauracji Kura Domowa w Warszawie  i oprócz niezwykłej atmosfery jaką wprowadzą same uczestniczki, poruszymy kilka kwestii związanych z fotografią tj:

Polub, każdy Twój lajk to dla mnie niezwykła nagroda.

– ISO ( I Sama Opanujesz),
– Głębia ostrości czyli zanurzysz się dogłębnie w tajniki ostrości
– Czas naświetlania czyli naświetlę Ci dokładnie o co kaman
– Pokaże Ci co się zmieści na fotografii- czyli nauka kadrowania
– Na koniec pokażę Ci jak korzystać ze światła czyli trochę Cię oświecę.

Jeśli Twój aparat najzwyczajniej w świecie nie rozumie czego od niego chcesz, to spotkanie jest dla Ciebie. Podpowiem Ci jak wykorzystać światło, w jaki sposób uzyskać rozmyte tło, jak zrobić super ostre zdjęcie i jak radzić sobie w trudnych warunkach. Nie będzie suchej teorii tylko praktyka, będziesz pracować na własnym sprzęcie, który pomogę Ci rozgryźć i sprawić aby Cię słuchał. Nie będę zachęcać do kupna nowego aparatu, a do tego abyś pokochała swój aparat i odkryła w nim nieznane Ci funkcje.

To będzie wyjątkowe spotkanie, które dopasuję przede wszystkim do uczestniczek. Nie będzie tu sztywnych ram i zasad. Mamy się poznać i czerpać wiedzę od siebie wzajemnie, to co wpadniesz?
Liczba miejsc jest ograniczona, więc kto pierwszy ten lepszy. Wpisowe to 50 zł, w ramach tej kwoty mamy zapewnione miejsce, napoje i ciasteczka.

Zgłoszenia można dokonać TUTAJ

kurs fotografii dla blogerek

 

ORGANIZATORZY:
magiczne chwile fotografia
kura domowa

Okiem Mamy

You Might Also Like