Gdzie dobrze zjeść w Mikołajkach?

9 lipca 2014

Dobra kuchnia to podstawa dobrej restauracji, to chyba wszyscy wiemy chociażby za sprawą Magdy Gessler i jej kuchennych rewolucji. My będąc w Mikołajkach trafiliśmy na szyld włoskiej restauracji z naszym certyfikatem. Koniecznie musimy tam pójść. Szybkie spojrzenie na nazwę ulicy i do przodu. Dotarliśmy na miejsc. A tam, restauracja włoska połączona z sushi. „hmm czy czy to na pewno to miejsce?” Wychodzimy na zewnątrz i sprawdzamy nazwę restauracji. Wszystko się zgadza nazwa Bella Italia & Tansii. Bella Italia & Tansii.
Podchodzi kelnerka i podaje nam kartę. Patrzę i myślę „jest ok to chyba ta restauracja, jest menu dla dzieci”.
Zamawiamy.
Idę z dziećmi do toalety umyć im rączki, a tu zdziwienie. Nie ma przewijaka! Już chciałam wołać właściciela lub menagera, aby poinformować go o tym, że nie spełniają standartow naszej akcji i nie mogą posługiwać się naszym certyfikatem. Na szczęście nie skompromitowałam się, bo mój mąż w tym czasie sprawdzał lokalizację restauracji na komórce. I okazało się, że jesteśmy nie w tej restauracji co trzeba, ponieważ w Mikołajkach znajdują się dwie restauracje o nazwie  Bella Italia. Tak więc zjedliśmy nasz obiad nie robiąc ogólnego zamieszania o certyfikaty.

Jedno muszę przyznać, może i Restauracja Bella Italia nie była przystosowana do dzieci, ale mają świetną kuchnie. Franek zamówił sushi z grillowaną rybą i bardzo mu smakowało. A to nie było jego pierwsze sushi więc troszkę się już na tym daniu zna :)
Poniżej kilka zdjęć z restauracji Bella Italia & Tansii.

Polub, każdy Twój lajk to dla mnie niezwykła nagroda.

Tak więc kolejnego dnia udaliśmy się już pod właściwe miejsce :) I spełniało ono wszystkie punkty regulaminu naszej akcji, ba nawet w toalecie posiadali nie tylko przewijak, ale również nakładkę na toaletę i nocniki. Dzieci miały spory wybór dań w menu dla dzieci. A w trakcie przygotowania naszych dań przez kuchnie, dzieci mogły zająć się zabawą i nikomu nie marudzić jak bardzo są głodne.
Kuchnia w restauracji Villa Bella Italia jest przepyszna czego przykładam były puste talerze na koniec. Wszystkie dania przygotowane z ogromna starannością. Świeże i delikatne produkty sprawiają, że dania rozpływają się w ustach. To naprawdę świetna włoska restauracja przystosowana dla rodzin z dziećmi. Gorąco polecamy odwiedzić to miejsce jeśli będziecie w Mikołajkach.

Bella Italia Ristorante

Bella Italia Ristorante

Bella Italia Ristorante & Pizzeria
Villa Bella Italia
Ul. Pl. Handlowy 11
11-730 Mikołajki
+48 602 559 487
+48 668 474 188
www.bella-mikolajki.pl

You Might Also Like