Mumia

26 października 2015

Odkąd mam dzieci zupełnie inaczej patrzę na Halloween, nie dostrzegam w tym dniu niczego dziwnego wręcz przeciwnie co raz bardziej się wkręcam. Podoba mi się ta cała otoczka, która towarzyszy w tych dniach. Wycinanie dyni, przebieranie się, straszenie. Jednak zazwyczaj nie jesteśmy w stanie celebrować tego dnia, bo albo jesteśmy w trasie, ale nie ma kim wspólnie imprezować.
Nic jednak nie stało na przeszkodzie stworzenia mini Halloween dla dzieci teraz. I tak też poczyniliśmy w miniony weekend, zaprosiliśmy sąsiadów na wycinanie dyni i wspólną zabawę.

I tak wszyscy wkręciliśmy się w straszną zabawę. Mamusie stworzyły mumiowe soczki, które okazały się banalne do wykonania, a tatusiowie zabrali się za wycinanie dyń. A dzieci, jak to dzieci wolały szaleć na dziecięcej dyskotece i nie zawracać sobie głowy jakimiś gadżetami Halloween. Najważniejsze było przebranie i dobra zabawa.

 

Aby zrobić mumiowe soczki potrzebować będziesz:
soczków w kartonie
zwykłe bandaże
klej
papier toaletowy
ruszające oczy
różne ozdoby

Na początek kartoniki okręcamy papierem toaletowym i przyklejamy. Robimy to po to aby nie było widać kolorowych napisów na soczku. Następnie bandażujemy nasz sok i przyklejamy końcówkę bandaża do kartonika. Robimy dziurkę na rurkę i przyklejamy oczy i inne ozdoby.

Udanego Halloween :)

halloween akcesoria na halloween diy halloween halloween dla dzieci impreza halloweenMCH_1454fbMCH_1500fb MCH_1509fb MCH_1514fb

You Might Also Like