Połącz kropki do druku- ściągnij

22 lutego 2018
połącz kropki za darmo

Nie wiem jak wy ale ja uwielbiam zabawę w połącz kropki. Dlatego dziś przygotowałam dla was połącz kropki do druku, które możecie drukować ile razy wam się podoba.

Pamiętam z dzieciństwa kiedy wyczekiwałam zakupu ulubionego dziecięcego czasopisma, tylko po to aby aby szybko przejść do rubryki gdzie mogłam znaleźć zadanie połącz kroki. Kiedyś trzeba było czekać na ukochane czasopismo, dziś wystarczy przeczesać Internet w poszukiwaniu tego co nas interesuję. A w związku z tym, że lubię tworzyć i jestem kreatywna postanowiłam się trochę zabawić i stworzyć dla was karty połącz kropki. Możecie je wydrukować i przekazać swoim dzieciom do zabawy.

Co daje zabawa w połącz kropki?

Jest to najlepsza forma nauki liczb poprzez zabawę, ale nie tylko. Dzięki zadaniu połącz kropki dzieci ćwiczą rękę, uczą się cierpliwości, a także rozwijają swoją sprawność koordynacji wzrokowo-ruchowej.  Wystarczy znaleźć początkową liczbę i łączyć kropki do ostatniego punktu. A dzięki temu, że samodzielnie stworzyłam takie karty i przekazuje je na twoje ręce możesz je wielkorotnie drukować i przekazywać swojemu dziecku.
Po połączeniu kropek dziecko może pokolorować rysunek, co da Tobie dodatkowy czas na relaks ;) Możesz również zalaminować kartki i używać flamastra suchościeralnego. Tak stworzone karty można używać wielokrotnie poprzez ścieranie chusteczką higieniczną lub mokrą chusteczką.

Dobrej zabawy :)

połącz kropki za darmo

połącz kropki za darmo

połącz kropki ściągnij

połącz kropki ściągnij

połącz kropki ściągnij

połącz kropki ściągnij

Możesz ZA DARMO ściągnąć POŁĄCZ KROPKI ZWIERZĘTA- wystarczy, że klikniesz w obrazek 

 

połącz kropki ściągnijpołącz kropki

połącz kropki

Jeśli podobają Ci się połącz kropki, które  przygotowałam zostaw po sobie jakiś ślad w postaci komentarza, nie ma nic lepszego dla blogera jak czytać komentarze ;)

 

You Might Also Like