Sezon wakacyjny OTWARTY

17 czerwca 2014

Agroturystyka CHROSIÓWKA

Od kilku miesięcy marzyłam aby wyjechać na urlop. Odpocząć od codziennych problemow, od pracy oraz obowiązków domowych. Poczuć totalny luz. Nie martwić się o nic. Chciałam wyjechać do miejsca pełnego zieleni i ciszy.

Nie miałam jednak ochoty jechać do nadmorskich kurortów, gdzie zamiast zapachu morza i lasu czujesz zapach taniej frytury, a dokoła otaczają nas automaty do gry. Miałam ochotę budzić się śpiewam ptaków o poranku, a potem wsiąść na rower i jechać bez celu oglądając piękne widoki.
Miejsce musiało spełniać jeszcze jeden, dla nas najważniejszy warunek. Musiało być przyjazne rodzinie z dziećmi. Nie mieliśmy ochoty targać ze sobą łóżeczka turystycznego, wanienki, nocnika i nakładki. Wybraliśmy więc miejsce, które otrzymało nasz certyfikat. A była to Chrosiówka w Zewłągach kolo Mikołajek. Jest to mała wioska położona nad jeziorem Inulec, które widać z okna Chrosiówki.
Sprawdziliśmy to miejsce bardzo dokładnie i z czystym sumieniem możemy wam napisać, że to miejsce  jest świetnie przystosowane dla rodzin z dziećmi. Rodzice mają do dyspozycji łóżeczka turystyczne, fotelik do karmienia a także nocnik lub nakładkę na sedes. Znajduje się tu fantastyczny plac zabaw, a nawet dwa. Jeden z nich jest dla małych dzieci, gdzie znajdziemy domek ogrodowy, huśtawki, piaskownice, bujaki. Drugi zaś dostosowany jest do starszych dzieci, na którym znajdują się zjeżdżalnie, huśtawki, małpi gaj, ścianka do wspinaczki oraz domek z poręcza do zjeżdżania ( było to ulubione miejsce zabaw Franka).

Agroturystyka CHROSIÓWKA Agroturystyka CHROSIÓWKA Agroturystyka CHROSIÓWKA Agroturystyka CHROSIÓWKA Agroturystyka CHROSIÓWKA Agroturystyka CHROSIÓWKA Agroturystyka CHROSIÓWKA Agroturystyka CHROSIÓWKA Agroturystyka CHROSIÓWKA
Ogromnym atutem dla mnie była dostępność rowerów, zarówno dla dzieci jak i rodziców. Rowery miały również foteliki dla dzieci oraz kaski. Mogliśmy więc bez żadnego problemu wybrać się na rodzinną wycieczkę :)
A po całodniowej wycieczce najlepsze jest wieczorne ognisko i pieczenie kiełbasek. Tu też bardzo miło się zaskoczyłam, bo wszystko do ogniska było przygotowane przez właścicieli. Wystarczyło położyć drewno, rozpalić ognisko i rozpocząć biesiadowanie.
To był cudowny wypoczynek dla całej naszej rodziny, więc jeśli szukacie takiego miejsca to gorąco wam je polecam.

A już niebawem kolejny wakacyjny wpis z tego miejsca :)

 

Agroturystyka CHROSIÓWKA Agroturystyka CHROSIÓWKA Agroturystyka CHROSIÓWKA Agroturystyka CHROSIÓWKA Agroturystyka CHROSIÓWKA Agroturystyka CHROSIÓWKA Agroturystyka CHROSIÓWKA Agroturystyka CHROSIÓWKA Agroturystyka CHROSIÓWKA Agroturystyka CHROSIÓWKA Agroturystyka CHROSIÓWKA Agroturystyka CHROSIÓWKA Agroturystyka CHROSIÓWKA

 

 

 

 

You Might Also Like