TOP 10 książek które warto przeczytać

Jest wiele rzeczy które uwielbiam robić, jedną z tych rzeczy jest czytanie książek. Choć czasu mam jak na lekarstwo, to mimo wszystko staram się znaleźć czas na dobra książkę. Nigdzie nie rozstaję się ze swoim czytnikiem i telefonem w którym mam aplikację do słuchania adiobooków i podcsatów. Uważam, że każda forma „czytania” jest dobra i trzeba ją dostosować do warunków w jakich się znajdujemy. I tak jeśli jadę rowerem to słucham audiobooków lub podcastów, gdy jadę samochodem- słucham adiobooka , a gdy jestem w komunikacji miejskiej lub mam wolną chwilę wtedy staję się niewidzialna ze swoim czytnikiem i przenoszę się do świata książki.

I tak oto dziś postanowiłam podzielić się z wami moją TOP listą książek, które musisz przeczytać. Znajdziesz tu książki które poruszą kobiecą duszę, przyprawią Cię o dreszczyk emocji, wkurzą Cię tym, że właśnie tak szybko się skończyły, będą też takie które bardzo Cię wzruszą, niektóre rozbawią do łez, a jeszcze inne zapadną w Twojej pamięci na bardzo długo. Nie zamierzam opisywać i streszczać Ci każdej z nich, po prosu musisz uwierzyć mi na słowo :) lub poszukać recenzji gdzie indziej, tu masz tylko moją TOP listę najlepszych według mnie książek.

Lista 10 najlepszych książek według OkiemMamy:

 1. Katarzyna Bonda – Florystka.
 2. Gabriela Gargaś – A między nami wspomnienia.
 3. Diane Chamberlain – Chcę Cię usłyszeć.
 4. Izabella Frączyk – Dziś jak kiedyś
 5. Olga Rudnicka – Natalii 5
 6. Wioletta Leśków-Cyrulik – Sezon zamkniętych serc
 7. Walter Isaacson- Steve Jobs
 8. Agnieszka Lingas-Łoniewska – Zakręty losu
 9. Jojo Moyes- Zanim się pojawiłeś
 10. Andrzej Kuchta- Dom w środku lasu

Znasz już moje TOP 10 książek, które warto przeczytać. Może niektóre z nich już przeczytałaś, a może zainspirowałam Cię do ich przeczytania. Może znajdują się tu pozycje których nie podzielasz ze mną? Zostaw komentarz co polecasz do czytania, bo zżera mnie ogromna ciekawość- co TY lubisz czytać.

 • Mam już kikla na swojej liście

 • W sumie to tylko jedną z tej listy czytałam ;) Ale reszcie się przyjrzę :) Polecam „Shantaram” :D

 • Numer 2, 4 i 8 mam tez na swojej liście :)

 • Marta P.

  Spróbuj ” Klątwy przeznaczenia”. Ja do lektury podchodziłam z rezerwą a teraz czekam na kontynuację :D

 • Tekst podrzucam mamie , to typowo jej klimaty ;)

 • Polecam: Remigiusza Mroza- seria o Chyłce i druga o Forście, Trylogię Róży Lewanowicz- Porwana, Przebudzona, Wyzwolona, książki Anny Sakowicz, Nataszy Sochy i Magdaleny Witkiewicz, Natalii Sońskiej:)

 • Kurcze, nie czytałam żadnej z nich…