Wielkanocna paczka pełna inspiracji

19 marca 2019

Giga paczka z inspiracjami Wielkanocnymi do druku całkowicie za darmo. Znajdziecie tu karty do gry, kolorowe grafiki, puzzle dla najmłodszych i wiele innych ciekawych rzeczy.

Po opublikowaniu ostatniego wpisu dotyczącego Wielkanocnego memory, ilości pobrań oraz wyświetleń wpisu pomyślałam, że przygotuję dla was kolejną dawkę wiosennej inspiracji.

Zatem dziś dzielę się z wami paczką pełną Wielkanocnych inspiracji, w której znajdziecie karty do gry w Piotrusia, ilustracje Wielkanocne, puzzle dla najmłodszych. Znajdzie się tu również wyszukiwanie cieni, a także odnajdywanie takich samych elementów. A to wszystko do pobrania całkowicie za darmo. Wystarczy, że pobierzesz ze strony paczkę wielkanocną i samodzielnie ja wydrukujesz. Taka paczka świetnie nadaje się do nauki w domu, ale również jest świetną pomocą dla nauczycieli przedszkolnych.

Piotruś gra w karty dla najmłodszych

Kto z nas nie grał w dzieciństwie w Piotrusia? Nie znam ani takiego dorosłego, ani dziecka. Ta gra to świetna zabawa i nauka spostrzegawczości dla dzieci. Dlatego stworzyłam pliki do wydrukowania z grą Piotruś. Ty otrzymujesz grę Piotruś do wydrukowania samodzielnie z akcentem Wielkanocnym, a Twoje dziecko cieszy się z nowości jakie mu dajesz.

Grę Piotruś najlepiej wydrukować na papierze technicznym i pamiętaj aby wydrukować podwójnie z wyjątkiem ostatniej strony. Udanej zabawy wam życzę i jeśli podoba Ci się to co przygotowałam. Zostaw komentarz, albo udostępnij link, niech inni też skorzystają z tego co przygotowałam.

TU CAŁOŚĆ DO POBRANIA ZA DARMO

You Might Also Like