Ferie na mazurach

4 stycznia 2016

Mając w domu ucznia wszystkie nasze plany wyjazdowe uzależnione są od wolnego jakie daje nam szkoła. Ferie w Warszawie juz niebawem, a my jeszcze nic nie zaplanowaliśmy! Oczywiście myśleliśmy  aby gdzieś się wybrać, ale na gdybaniu się skończyło. Zresztą pogoda też taka nie zimowa, więc w góry to nie ma sensu jechać, bo nie wiadomo czy na stokach utrzyma się śnieg. Jedyne czego można być pewnym to, to że górach  spotkamy tłum ludzi, korki i zapchane stoki, ale czy będzie śnieg? Tego nie wiedzą nawet najstarsi górale. Nie mniej jednak chciałabym ruszyć gdzieś tyłek, aby dzieciaki się wyszalały i naładowały akumulatory na kolejne miesiące szkoły i przedszkola.
Przejrzałam mnóstwo ofert, ale niestety nic nie wpadło mi w oczy! Hmm a może, tak wybrać się do miejsca, które już dobrze znamy i świetnie się tam czujemy. Jeden telefon i juz wiem! Jedziemy do Zalesia Mazury Active Spa. 

Polub, każdy Twój lajk to dla mnie niezwykła nagroda.

Czego nam więcej potrzeba, oprócz idealnego wypoczynku w urokliwym miejscu? Oczywiście basenu, sauny, spa, pysznego jedzenia, sali zabaw i animatorów, którzy zapełnią czas naszym dzieciom kiedy my będziemy się relaksować. To wszystko daje nam Zalesie Mazury Active Spa. Ferie mamy juz zaplanowane i wiem, że to będzie wyjątkowy czas dla całej naszej rodziny.
Więcej o ofercie dowiesz się TUTAJ
MCH_0346fb MCH_0380fb MCH_0398fb MCH_0418fb MCH_0365fb MCH_0485fb MCH_0420fb MCH_0457fb MCH_0492fb MCH_0539fb MCH_0569fb

You Might Also Like