Jest nas coraz więcej

5 stycznia 2016

Pamiętam dzień w którym razem z mężem postanowiliśmy zrobić ten pierwszy krok. Uwierz mi to nie było łatwe. Bo czy stawiając pierwsze kroki czujemy, że są one pewne, stabilne i pozwolą nam przejść długie kilometry? No nie. Zawsze pojawiają się obawy i paraliżujący strach, że może się coś nie udać, że nie damy rady tego pociągnąć. W końcu jesteśmy tacy mali,i słabi.
Jednak jesteśmy osobami, które głęboko wierzą,  że jeśli bardzo się czegoś chce, jeśli robi się to z pasją, z sercem i z zaangażowaniem. To musi się udać. Nie ma innej opcji!

Polub, każdy Twój lajk to dla mnie niezwykła nagroda.

Jestem bardzo dumna z tego, że udało nam się stworzyć Mapę Miejsc Przyjaznych Rodzinie z Dziećmi, że po raz III ruszamy z naszą akcją Certyfikatów Okiem Mamy.
Nie jest łatwo zgromadzić w takim czasie ponad 250 wspaniałych miejsc, które są dostosowane do rodzin z dziećmi. Nam się to jednak udało! I mamy ochotę na więcej, mamy mnóstwo planów na kolejne lata, chcemy się rozwijać, poznawać i edukować, bo zdajemy sobie sprawę, że robimy to w słusznym celu. Chcemy, aby rodziny z dziećmi miały komfort podczas podróżowania i wypoczynku, aby skupiły się tym co istotne podczas urlopu czyli pełnym relaksie. A nie jechały na wymarzony wypoczynek taszcząc ze sobą „niezbędne” rodzinne gadżety tj.wanienka, nocnik czy łóżeczko turystyczne.

Po części już dopięliśmy swego i w naszym programie są zarówno hotele jak i małe pensjonaty, które nie wielkim kosztem stały się dużo atrakcyjniejsze dla swoich klientów. Cieszymy się z każdej zmiany jaką wprowadzają właściciele i z ogromną przyjemnością nadajemy im nasz Certyfikat. W końcu szczęśliwy i spokojny rodzic zostawia więcej pieniędzy i podaje dalej swoja rekomendację. A my dzięki waszej rekomendacji i zaangażowaniu możemy działać dalej.

Bardzo wam dziękujemy za maile które do nas piszecie. To dla nas niezwykła mobilizacja do dalszego działania. To dzięki wam na naszej mapie pojawiają się kolejne Miejsca Przyjazne Rodzinie z Dziećmi, bo to wy jesteście naszymi audytorami, którzy skrupulatnie i z zaskoczenia sprawdzają czy miejsce godne jest naszego Certyfikatu.

Bardzo wam za to dziękujemy i czekamy na kolejne zgłoszenia. Zapełnijmy w tym roku naszą mapę jeszcze bardziej!

Jeśli znasz takie miejsce napisz do nas certyfikat@okiemmamy.pl
Więcej o Certyfikatach Okiem Mamy przeczytasz TUTAJ

Certyfikat_czysty

You Might Also Like