Magia Chwil

12 stycznia 2016

To już rok, jak podjęłam decyzję o zrealizowaniu swoich marzeń i założyłam firmę. To była trudna decyzja, ale nigdy jej nie żałowałam. A co więcej jestem z siebie bardzo dumna, bo spełniam się teraz w 100%. Jestem osobą która nie potrafi usiedzieć na miejscu, a ta praca daje mi ogromne pole do popisu.
Fotografia od zawsze była moja pasję i odkąd pamiętam w  mojej torbie zawsze był aparat, który wyciągałam w najmniej oczekiwanym momencie. Moje albumy pękają w szwach, a foldery w komputerze przepełnione są fotografiami do których bardzo często powracam.

Polub, każdy Twój lajk to dla mnie niezwykła nagroda.

Śmiało mogę o sobie powiedzieć jestem kobietą spełnioną, która w kadrze zatrzymuję niezwykłe emocje i nie bez powodu swoją stronę nazwałam Magiczne Chwile. To cudowne uczucie, gdy każdego dnia wstaje z uśmiechem bo wiem, że spotkam niezwykłą osobę, która wpuści mnie do swojego magicznego świata, który ja jednym spustem migawki zatrzymam w kadrze na wiele lat.

Z tej okazji zorganizowałam konkurs wraz z Mamą Trójki  w którym do wygrania jest voucher na z sesję zdjęciową: rodzinną, dziecięcą, kobiecą lub ciążową. Wybór należy do Ciebie.
Voucher do zrealizowania w studiu Magiczne Chwile w Warszawie lub w plenerze w Warszawie, możesz go również komuś podarować.

Zasady
2. W komentarzu pod tym wpisem napisz o jakiej sesji marzysz
3. Bawimy się od dziś, tj 12.01.2016 do 20.01.2016
4. Na fb zaproś znajomych do zabawy KLIK
VOUCHER NA SESJĘ ZDJĘCIOWĄ WĘDRUJE DO:  DzastkaTola+Pestka+Tata+Ja:)
W celu umówienia się na sesje poproszę o kontakt mailowy kontak@magicznechwile.pl
konkurs_sesja

MCH_5907fb MCH_5856fb MCH_8402 MCH_7289 MCH_6773 MCH_5294 MCH_2574 _MCH7149

You Might Also Like