Jestem SENSalna ruszamy

27 września 2015

Dziewczyny ruszamy z zapisami na Event Jestem SENSualna. W dniach 27.09.2015 do 05.10.2015 wypełniając formularz zgłaszacie chęć uczestnictwa w BEZPŁATNYCH warsztatach dla blogerek, które odbędą się w Hotelu Zalesie Mazury Active Spa w dniach 16.11-18.11.2015

 

sensualna_logo1

 

FORMULARZ DO WYPEŁNIENIA

Warsztaty Jestem SENSualna to spotkanie na którym każda z was otrzyma skondensowaną dawkę wiary w siebie, poczucia, że może wszystko i że świat stoi przed nimi otworem. Zajrzymy w głąb siebie, żeby znaleźć piękno które w Tobie drzemie, spojrzymy w lustro, żeby odkryć, że piękno mamy na wyciągnięcie ręki, we własnym odbiciu.

A to wszystko w otoczeniu przepięknego mazurskiego Hotelu Zalesie Mazury Active SPA. W trakcie warsztatowych trzech dni, o głowy blogerek zadba trener-coach z Fundacji Tętniące Życiem, a o cielesność – stylistka, wizażystka i najlepsze dobro hotelu, czyli SPA. Całość zwieńczona będzie metamorfozą uczestniczek i sesją zdjęciową wykonaną przez mnie (www.magicznechwile.pl).

Do domu zabierzecie nie tylko miłe wspomnienia , ale przede wszystkim przebudzoną siłę, moc i wiarę w siebie.

Zapraszamy was do zapisów, spośród wszystkich zgłoszeń wybranych zostanie 25 blogerek które będą uczestniczyć w tym niezwykłym wydarzeniu.

zalesie_big2 wlasciwetętniące życiem Magiczne Chwile

 

Patronami naszego wydarzenia są:

logo
ViTwomanw kopia
imperium kobiet

Business Woman

You Might Also Like