Relaks

12 października 2015

Jeśli miałabym powiedzieć którego miesiąca w ciągu roku nienawidzę to byłby właśnie LISTOPAD. A to za sprawą długich wieczorów, chłodu i wilgoci dookoła. Przygnębienie, nostalgia, smutek, zero kolorów to wszystko mnie przytłacza. Wstajesz rano ciemno i zimno, nerwowo wybiegasz do pracy. Spędzasz tam swoje ukochane 8 godzin i z utęsknieniem wracasz do domu. Jednak zaraz po wyjściu uderza Cię wszechogarniająca ciemność, wilgoć i zimno. Marzysz o tym aby zanurzyć się w ciepłym kocu z filiżanką aromatycznej herbaty z pilotem w ręku. I tak próbujesz przetrwać ten najbardziej depresyjny miesiąc w roku. Akceptujesz to nic nie robienie, niby byś coś zrobiła tylko co? Nic Ci się nie chce. Lepiej poleżeć pod kocykiem troszkę po marudzić na życie, zanurzyć się w tym smutnym nastroju. A przecież wszystko zależy od Ciebie. Nie musi tak być. Możesz właśnie odczarować ten miesiąc wybierając się na długi listopadowy weekend do Hotelu Zalesie Active Spa na Mazurach.
Spędź ten weekend w pięknym miejscu, naładuj swoje akumulatory, daj się rozpieścić i o siebie zadbać. Odrobiona szaleństwa w tym szarym miesiącu należy się całej Twojej rodzinie. Dzieci pod opieką animatorów oddadzą się beztroskiej zabawie, a Ty poczujesz wSPAaniałe doznania w Krainie relaksu. A wieczorem spotkanie przy ognisku i pieczenie kiełbasek pozwoli wszystkim twoim zmysłom się zrelaksować.
Listopad wcale nie musi być przygnębiającym miesiącem- to wszystko zależy od Ciebie. Sprawdź ofertę na listopadowe weekendy TUTAJ

HP-listopad-468x200px (1)

You Might Also Like