Na wakacje- na Mazury

23 czerwca 2014

Podróż minęła nam spokojnie, no może z wyjątkiem pytań „daleko jeszcze?”  i ” kiedy dojedziemy?”. Staraliśmy się wybrać porę dnia kiedy Zosia wpadnie w drzemkę, a Franek w tym czasie obejrzy sobie ulubiona bajkę na przenośnym telewizorku. Okazało się jednak, że dzieci ucięły sobie półgodzinna drzemkę już na początku podróży.

Niestety drzemka była zdecydowanie za krótka w stosunku do energii jaka ich rozpierała, ale daliśmy radę. Najgorsze było ostatnie 5 km. Zosia bardzo głośno informowała nas wszystkich, że ma już dość tej podróży. Czy tego chcieliśmy czy nie, musieliśmy się zatrzymać, ponieważ nasze bębenki w uszach zaczynały nam już pękać.
W końcu dojechaliśmy na miejsce. A ja marzyłam tylko o relaksie. I nie zawiodłam się :)
Cudowny hotel , piękny pokój z sypialnią, sala zabaw dla dzieciaków (tak mogłam chwilę odetchnąć od tych wrzasków) i na koniec zabawa na basenie.

Dziś tylko szybka zapowiedź, śledźcie nas też na fb i Instagramie

Hotel Platinum Ostróda Hotel Platinum Ostróda Hotel Platinum Ostróda Hotel Platinum Ostróda Hotel Platinum Ostróda Hotel Platinum Ostróda Hotel Platinum Ostróda Hotel Platinum Ostróda Hotel Platinum Ostróda Hotel Platinum Ostróda Hotel Platinum Ostróda Hotel Platinum Ostróda Hotel Platinum Ostróda Hotel Platinum Ostróda

 

Hotel Platinum w Ostródzie

You Might Also Like