SENS

16 grudnia 2015

To był niezwykły dzień. Po raz kolejny utwierdziłam się, że to co robię ma SENS, ale zacznijmy od początku. Gdy kilka dni temu otrzymałam wiadomość od Asi (zfilizankakawy.pl), że zostałyśmy zaproszone do Radia Łódź na wywiad, totalnie mnie wmurowało. Oczywiście zgodziłam się bez zająknięcia, a potem obleciał mnie strach, przecież ja nie sklecę żadnego zdania! Ale co tam, jedziemy!
Trudno mi oceniać jak wypadłyśmy, zresztą to jest nie ważne. Jedno wiem napewno, jestem dumna z tych warsztatów! Po raz kolejny usłyszałam wiele ciepłych słów na temat SENSualnej, ale to dziś wiele tych słów dotarło do mnie mocniej. Podczas wywiadu słyszałam szczęśliwe kobiety, które uwierzyły w siebie i w swoje możliwości.
Radio Łódź Radio Łódź Radio Łódź Radio Łódź Radio Łódź

Przyznam wam się szczerze, że podczas tego wywiadu byłam wzruszona tym co mówiły uczestniczki, bo było bardzo szczere. Dziękuję wam za to, że dajecie mi ten power.
Ci którzy nie mieli okazji usłyszeć nas, wrzucam nagranie. Bardzo dziękuję Asi z bloga zfilizankakawy, Marcie mamawbiegu oraz Basi z Fundacji Tętniącej Życiem, że poświęciły swój czas aby podzielić się tym co odbyło się na warsztatach.

Warsztaty to jednak nie wszystko co udało nam się zrobić. Te wspaniałe SENSualne kobiety, zrobiły bardzo ważny krok. Postanowiły podzielić się sobą i tym co otrzymały na warsztatach. Dzięki nim powstał wyjątkowy SENSualny kalendarz, który nazwałyśmy Blogerki- dzieciom. Cały dochód ze sprzedaży, przeznaczony zostanie na badania onkologiczne dla dzieci, w wieku od 9 miesięcy do 6 lat.
Zorganizowane przez Fundację Tętniące Życiem, w ramach akcji Fundacji Mc’Donald ” NIE nowotworom u dzieci”.
1 kalendarz- 1 badanie
Tu możesz kupić kalendarz
Jestem SENSualna Jestem SENSualna

Jeśli jesteś zainteresowana warsztatami, to szykujemy kolejne niezwykłe szkolenie Przekrocz Rubikon. Odbędzie się ono 16 stycznia 2016 w Warszawie. Więcej informacji na stronie JestemSENSualna.pl

You Might Also Like