SENSualne Kobiety

7 grudnia 2015

 

 

Dziś zabieram Cię w bardzo kobiecy świat. Pokaże Ci kobiety, które są matkami, żonami, partnerkami, kochankami, przyjaciółkami i sąsiadkami. To  niezwykłe kobiety w tej zwykłej szarej rzeczywistości, które postanowiły zaakceptować siebie i realizować swoje marzenia. Poznaj SENSualne kobiety w moim obiektywie

Mommy draws – Dominikę miałam okazję poznać na pierwszej edycji See bloggers. Od razu skradła moje serce. Jej życie otoczone jest trzema wspaniałymi mężczyznami. Kreatywna, szalona, zarażająca wszystkich pozytywną energią. Jak przystało na artystkę (Dominika jest grafikiem i fotografem) jest bardzo delikatna i wrażliwa. Kocham Twoje oczy.

Super Styler – Już po kilku minutach rozmowy z Martą, wiedziałam, że jest moja bratnią duszą i nie myliłam się. Jej obecność podczas każdej sesji była nieoceniona. Jednak Marta to nie tylko niezwykła osobowość, ale przede wszystkim piękna kobieta. Śliczne blond włosy, przeszywające spojrzenie i rozbrajający, czarujący uśmiech to coś co mnie w niej urzekło.

Tosinkowo Marta, to chodzący seksapil. Piękna, zmysłowa i delikatna kobieta. A do tego matka pięciorga dzieci! Śmiało mogłaby zostać twarzą kampanii rodzin wielodzietnych. Niezwykła osobowość i wspaniałe ciało.OczamiMamy – Sylwia, to otwarta i uśmiechnięta kobieta. Szczęśliwa mama i żona. Spełnia się nie tylko jako mama, ale również rozwija się zawodowo. Pokochałam twoje dołeczki :)

Świat według D.N.A– Ania, to mama trójki dzieci, zaraża uśmiechem. Ta kobieta hipnotyzowała mnie przez cała sesję swoim nieziemskim spojrzeniem i swoimi lśniącymi włosami.

Mum and the city – Ilonę wraz z mężem poznałam w tamtym roku na Blogowigilii. Jak tylko przypomnę sobie co ja wtedy chlapnęłam, to mam ochotę zapaść się znowu pod ziemię. Ilona to fantastyczna kobietą, dążącą do wyznaczonego celu. Niezwykle spokojna i stonowana z czarująca uśmiechem i pięknymi oczami.

Kaszubkowo – Ola, to kobieta pełna energii i szczerego uśmiechu, którym zaraża. Jest pedagogiem i szczęśliwą mamą. Kocha życie. Ja odkryłam w niej szaloną Olę, którą ona próbuje za wszelką cenę zagłuszyć. Twój uśmiech powalał mnie na kolana.


Notatki przyszłej matki – Marta, kobieta która życie czerpie pełnymi garściami. Ciepła i sympatyczna kobieta, wie czego od życia chce. Jak tylko przypominam sobie sesję, widzę uśmiechniętą blondynkę pewną siebie z cudownymi nogami i ślicznym uśmiechem.

Dwapluscztery.pl- Karolina, to mama czwórki dzieci. Obie z Martą (Tosinkowo) powinny zostać twarzami kampanii rodzin wielodzietnych. To kobieta z dawką mega pozytywnej energii, wszędzie jej pełno. Mówi jak z karabinu maszynowego i cudownie się śmieje. Tak Karolina- ja uwielbiam Twój uśmiech i Twoje cudownie usta!


Mama Trójki Bożena, to kobieta która ma figurę modelki. To trudne do uwierzenia, ale ona urodziła trójkę dzieci! Jak patrzysz na nią to widzisz długie i seksowne nogi, potem piękne długie włosy i magnetyzujące spojrzenie. Mhhh to spojrzenie, te nogi… i ten charakterystyczny humorek- to cała ONA.


Baby-Shower.pl – Kasia to kobieta twardo stąpająca po ziemi, przy tym jest niezwykle delikatna i subtelna. Piękne oczy, usta i cudowne kości policzkowe, to coś co pokochałam.Mama w biegu– Marta, rozbawiała chyba wszystkie uczestniczkim swoim pingwinem. Kobieta z dystansem do siebie, z ogromnym poczuciem humoru, dusza towarzystwa. Kobieta o niezwykłej urodzie, bardzo fotogeniczna z pięknymi ustami.

Kosmetomama– Ada, to wulkan energii i tą energią mogłaby zasilić całą Polskę. Jej po prostu nie da się nie lubić, to dusza towarzystwa, nie usiedzi na miejscu nawet 5 min. Świetnie się bawi i rozkręci każdą imprezę. Z drugiej strony to bardzo wrażliwa i delikatna kobieta. Stojąc przed moim obiektywem widziałam piękną zadbaną kobietę z apetycznymi udami.

Matka NIEpolka– Patrycja, to fantastyczna kobieta. Ciepła, roześmiana i spontaniczna. Fotografka, stojąc przed moim obiektywem pokazała profesjonalizm w każdym calu. Piękne oczy i hipnotyzujące spojrzenie to, to co urzekło mnie w niej najbardziej.

LESIA Rękodzieło– Agnieszka, to prawdziwa dusza artysty. Zaraża optymizmem i uśmiechem, pięknie wygląda w różowym kolorze przed którym się broniła. Stojąc przed moim obiektywem widziałam śliczne włosy, kości policzkowe i lśniące oczy.


Zabiegana Mama– Elwira, zakręcona biegająca mama. Mega pozytywna kobieta, wie czego chce i dąży do celu. Patrząc na nią widzisz piękną burzę loków, czarujący uśmiech i cudowne oczy.

280 dni – Kasia to położna z powołania i pasji. Sympatyczna i szczęśliwa mama. Siadając na łóżku przed moim obiektywem czuła się niepewnie, a schodzą z sesji czuła się piękną wartościową kobietą. To śliczna drobna kobieta, z pięknymi ciemnymi oczami.


Matko Zabawko– myśląc o Monice widzę długie piękne nogi i twarz modelki. To szczęśliwa mama, która podaje dalej swoje szczęście. Wspaniała tancerka, razem z Adą rozkręcą każdą imprezę.

Z filiżanką kawy– Asia dała się poznać jako spokojna i ciepła kobieta. Z zamiłowania jest fotografem, zatrzymuje w kadrze piękne momenty i pokazuje je na blogu. Podczas zdjęć dostrzegłam w niej delikatną, ale zarazem szaloną kobietę. Uwielbiam Twój uśmiech.

MamaO Magda to kolejna kobieta otoczona trzema mężczyznami. Piękna, roześmiana i zdystansowana kobieta. Miałyśmy okazję trochę porozmawiać przy pierwszym wieczorze, ale nic nie pamiętam :) Podczas zdjęć widziałam spełnioną i szczęśliwą kobietę, która wprowadziła mnie w swój świat.

Szalonooka– czyli szalona Hania. Kurczę jak miło było ją poznać osobiście. Ta kobieta to wulkan energii, ciepła, szalona a zarazem bardzo delikatna. Podczas pierwszych zdjęć była blisko mnie i to dawało mi poczucie bezpieczeństwa, za co bardzo dziękuję. Bardzo urzekły mnie jej oczy, kości policzkowe i piękne włosy.Dzwoneczkowy Raj Mamy- Roksana od początku mnie wspierała podczas tworzenia tych warsztatów, nie jednokrotnie podawała mi swoją pomocna dłoń z której chętnie korzystałam. To bardzo ciepła, delikatna kobieta. Swoim uśmiechem podczas sesji rozładowała całe nasze zmęczenie, pokazała swoje śliczne nogi i rozbrajający uśmiech.

Matka Polka w kaszę dmucha– Agnieszka, patrząc na nią można śmiało powiedzieć szalona matka z duszą nieposkromionej artystki. Słuchając jej i obserwując można dostrzec w niej kobietę, która mimo szczęścia które posiada w postaci dwój cudownych dzieci, nadal go poszukuje. Piękna kobieta o kruczoczarnych włosach, z zalotnym błyskiem w oku, który pokochałam.

Family-Lefti- Kasia to śliczna blondynka, z pięknymi niebieskimi oczami. Mama trójki dzieci, spełnia się jako mama i żona. Podczas zdjęci poznałam Kasie od bardzo odważnej strony, ta kobieta naprawdę wie czego chcę i to osiąga. Mnie urzekł w niej dziewczęcy wdzięk i śliczny uśmiech.

Ratunku bliźniaki Marta, to mama bliźniaków, ale patrząc na nią ja jej nie wierzyłam. Jak ona to zrobiła? Ma takie idealne ciało, jest taka śliczna. Piękne długie nogi, płaski brzuch, piękne piersi i ten czadowy uśmiech. Marta to również niezwykła osobowość, ciepła i uśmiechnięta kobieta.

Niezłe Ziółko– Klaudia to bardzo wrażliwa i delikatna kobieta. Jest osobą bezpośrednią i szczerą. Ma delikatną urodę, piękne kości policzkowe i delikatny nieśmiały uśmiech. To kobieta która wie czego chce, chociaż czasami trzeba ją pchnąć aby wykonała ten pierwszy ruch.

MCH_8931f

Zdjęcia mojego autorstwa MagiczneChwilePL
Sesja wykonana w Zalesie Mazury Active Spa 
Sponsorzy: ByJaga, Mia.LuWydawnictwo Prószyński i S-kaBodymapsDemedic, Love In A Mist, Vissavi, Plus dla SkóryFranco Morenzo by KĘPKAFit Up ClinicMarzena LampasiakBrygida DremoMary KayM’onduniqFundacji Tętniącej Życiem,
podziekowania

You Might Also Like