Magiczne prezenty

11 grudnia 2015

W centrach handlowych od dobrych kilku dni sączy się świąteczna muzyka, mrugają kolorowe światełka, ze wszystkich stron atakują nas mikołaje, promocje i gratisy. Czas zatracić się bez reszty w sklepowych półkach i zacząć wydawać pieniądze. Jestem typem człowieka który akurat woli dawać niż brać, więc w okresie przedświątecznym mam istny raj. Jednak spacerując po galeriach i oglądając wystawy sklepowe jestem co raz bardziej przerażona otaczającą nas tandetą i wysokimi cenami. Uwielbiam dawać prezenty które są kompletnie nie praktyczne. Prezenty na które zawsze szkoda nam pieniędzy, a wywołują radość na twarzy. W tym roku postanowiłam wspierać małych przedsiębiorców i do tego również zachęcam Ciebie. Sama jestem właścicielką firmy i wiem jak trudno jest przetrwać na rynku gdy dookoła nas są ogromne firmy. Warto jednak czasami rozejrzeć się dookoła naszego miejsca zamieszkania i znaleźć firmy które walczą o klienta z wielkimi centrami handlowymi. Jestem przekonana, że oprócz prezentu który możesz tam znaleźć, znajdziesz też człowieka który zatrzyma się i pomoże w wyborze „czegoś” wyjątkowego. 

Chcę Ci również pokazać, że możesz najbliższym podarować coś więcej niż prezent, możesz podarować im wspomnienia które zatrzymam dla Ciebie w kadrze. Podarujesz Magiczne Chwile na święta w postaci vouchera na wybraną sesję zdjęciową. Może to być sesja rodzinna, wielopokoleniowa, dziecięca, niemowlęca, ciążowa czy kobieca. Wykonam zdjęcia z ogromną dbałością, zatrzymując w kadrze uśmiech, spontaniczność i szczerość. Podaruj wyjątkowy MAGICZNY PREZENT na święta dla swojej rodziny.

voucher na sesje voucher na sesje

MagiczneChwilePL
kontakt@magicznechwile.pl 

Oto kilka przykładowych zdjęć jakie wykonuję. Więcej jest na stronie MagiczneChwilePL i na moim Facebooku

 

 

zdjęcia ciążowesesja ciążowa Warszawaciążowa sesja

sesja narzeczeńska

fotografia dziecięca warszawa fotografia dziecięca warszawafotografia noworodkowa warszawa fotografia noworodkowa warszawa fotografia noworodkowa warszawa fotografia noworodkowa warszawa

You Might Also Like