Warsztaty dla blogerów – Influencermeets

6 marca 2018

Media społecznościowe odgrywają w naszym życiu ogromną rolę. Nie ważne czy jesteś blogerką czy zwykłym Nowakiem. Nie ważne ile masz lat i jaki jest Twój status społeczny. Zatracamy się w wirtualnym świecie przeglądając tysiące informacji na sekundę. Przeszukujemy Internet, „podglądamy”, „inspirujemy się” czy po prostu z nudów złapaliśmy się w sieć Internetu.

A co jeśli jesteśmy influencerem i Twoim celem jest zwrócenie uwagi w sieci? Jak możemy wyróżnić się z tłumu? Jak stać się osobą widzialną w wirtualnym świecie? Co zrobić aby przyciągnąć czyjąś uwagę?

Czerp wiedzę od innych!

Nauka to podstawa, szukaj artykułów, kursów czy warsztatów na tematy który Cie interesują lub w temacie w którym odczuwasz braki. Poszerzanie wiedzy to podstawa naszego rozwoju. Zdaję sobie jednak sprawę, że nie jest łatwo znaleźć w sieci wartościowe artykuły na dany temat. Dlatego niedawno wspólnie z Olą utworzyłyśmy stronę dla influencermeets, na której możesz znaleźć aktualne warsztaty i spotkania tematyczne właśnie dla blogerów.
Kilka dni temu odbyły się pierwsze warsztaty w kawiarni fajne Miejsce na ul. Smoczej 18 w Warszawie. Rozpoczęłyśmy od warsztatów fotografii Instagramowej typu flat lay. Gościłyśmy na niej 23 influencerów, którzy z ogromną ciekawością chłonęli wiedzę na temat fotografii typu flat lay którą miałam przyjemność im przekazać.

Poruszyliśmy podstawowe tematy związane z fotografią i z samym Instagramem, po to aby przejść do części praktycznej i oddać się swobodnemu działaniu.

Tu nie było narzucania jak mamy wykonać daną stylizację. Każdy uczestnik miał do dyspozycji ogromną ilość gadżetów, z których mógł wyczarować swój własny kadr. Chodziło o to, aby nauczyć się samodzielnie komponować odpowiedni kadr, który pasuje do nas i do naszego stylu. Możecie uwierzyć mi na słowo, to było czyste fotograficzne szaleństwo. A ja z czystą przyjemnością pochylałam się nad stylizacjami i odpowiadałam na pytania każdego uczestnika.

 

 

Nasze spotkanie jednak nigdy by się nie odbyło, gdyby nie sponsorzy naszych warsztatów, którym należą się ogromne podziękowania za piękne prezenty które otrzymali nasi uczestnicy.
Firma Evokaii przekazała piękne bluzy, PIKA biżuteria, podarowała każdemu uczestnikowi voucher na zakup biżuterii.  Firma Elfa Pharm Polska przygotowała dla naszych uczestników zestaw kosmetyków pielęgnacyjnych, zaś Wydawnictwo Edipresse Książki przygotowało książki. Bardzo dziękuję wszystkim sponsorom i uczestnikom za spotkanie i do zobaczenia następnym razem.

Śledźcie nasz profil na FB i naszą stronę Iinfluencermeets.pl

 

 

You Might Also Like