Warsztaty Morning Glory Love & Food Pairing

8 marca 2018

Wyobraź sobie wykwintne jedzenie i parę gorących kochanków. Zapowiada się interesująco, co? Zatem do rzeczy! W poniedziałek miałam niezwykłą okazję uczestniczyć w pierwszym spotkaniu grupy Morning Glory czyli warszawskich blogerek, które łączyły smaki na najwyższym poziomie. A wszystko po to aby wpłynąć na namiętność w związku. Pomyślisz sobie ale po co to wszystko? Odpowiedź jest prosta, rozbudź wszystkie zmysły partnera, a w łóżku dostaniesz to czego pragniesz.

Od wieków powtarzano nam „przez żołądek do serca”. Tylko czy musimy stać przy garach aby rozbudzić zmysły kochanka? Otóż nie! Wystarczy zaserwować mu proste danie z dodatkiem afrodyzjaków i juz go mamy! O sekretach afrodyzjaków opowiadała nam Patrycja Wonatowska – seksuologa z Instytutu Pozytywnej Seksualności.

Patrycja wprowadziła nas w niezwykły świat afrodyzjaków i pobudzania zmysłów. Przytaczała anegdoty i ciekawostki historyczne, a wszystko to w lekki i kobiecy sposób. Było zabawnie, twórczo i kobieco, bo taki jest cel naszych spotkań. Spotkań, które tworzą blogerzy chcący żyć zdrowo i odżywiać się zdrowo. Blogerzy, którzy wzajemnie się inspirują, uczą i wspierają.

Chce abyś poznała ludzi, którzy podobnie jak ja cenią dobrą kuchnię i zdrowy styl życia.

Angelina z bloga dietolog.pl

Iza z bloga smacznapyza.blogspot.com

Eliza z bloga kuchennybalagan.pl

Gosia z bloga matczynefanaberie.pl

Ania z bloga dietetyczniesiostro.blogspot.com

Dorota z bloga oneginetatopa.blogspot.com

Izabela z bloga fitfighterka.pl

Laura instagramerka instagram.com/lauraoseka

Nasze spotkanie nie mogłoby się odbyć,  gdyby nie partnerzy naszego spotkania, którym należą się szczególne podziękowania. Przede wszystkim dziękuję Restauracji Lawendowy Dom Grażyny Winkowskiej, gdzie wspólnie z szefową kuchni przygotowałyśmy najbardziej zmysłową sałatkę na świecie czyli sałatkę Afrodyty. Przepis serwuję wam poniżej, ale już teraz mogę wam powiedzieć, że ta sałatka jest po prostu boska. Skradła moje serce i nie wiem czy to zasługa tych afrodyzjaków czy samego smaku. Nie będę się w to zagłębiać ale pewne jest to, że to nie będzie tylko „pierwszy raz” z tą sałatką ;)

 

 

Po wybornej sałatce przyszedł czas na pobudzające i energetyczne smoothies przygotowane sprzętem Blaupunkta oczywiście z afrodyzjakami czyli dużą ilością imbiru.

To był fantastyczny dzień, pełen energii i kobiecości. Wiedza jaką dostałyśmy jest bezcenna, smaki jaki poznałyśmy zostaną z nami na długo, a babskie rozmowy pobudziły naszą kreatywność do granic możliwości. Nie pozostaje mi nic innego jak zachęcić was do eksperymentowania w kuchni z afrodyzjakami, wypróbować sałatkę afrodyty czy przyrządzić energetyczne smoothies dla swojego partnera. Spędźcie ten Dzień Kobiet według własnych zasad może z nutką namiętności ;)

Organizatorzy i partnerzy Food&Love Pairing

Morning Glory – miejsce stworzone przez profesjonalistów, pasjonatów zdrowego odżywiania i specjalistów od organizacji ciekawych wydarzeń.

Instytut Pozytywnej Seksualności – Miejsce, w którym grupa ekspertów rozwija ruch Pozytywnej Seksualności.

Lawendowy Dom Grażyny Winkowskiej – niewielkie bistro na warszawskim Mokotowie kipiące dobrą, tradycyjną kuchnią Polski i Francji.

Fundacja Jestem w drodze – Inicjatywa tworząca działania wspierające zdrowy styl życia.

 

 

You Might Also Like