Naklejki do przetworów

27 sierpnia 2018

Naklejki na słoiczki do samodzielnego wydruku to właśnie dziś oddaję w wasze ręce. Większość z was jest na etapie robienia przetworów, które później podpisujemy w różny sposób od plastra, po zwykłą kartkę lub w ogóle zapominacie podpisać weki. Koniec z przypadkowym podpisywaniem, pobierz darmowe naklejki na weki.

Dawno temu kiedy na półkach nie było w zasadzie nic, gospodynie domowe przygotowywały mnóstwo przetworów na zimę. Potem czasy lekko się zmieniły i kupowaliśmy wszystkie przetwory w sklepach, bo i po co było stać nad garami i przesmażać powidła. Dziś jednak jesteśmy co raz bardziej świadomi i nie sięgamy już tak szybko po przypadkowe słoiczki, wolimy kupić owoce na targu lub lub zebrać je z przydomowego ogródka. Ten trend coraz częściej możemy obserwować w dużych miastach ale jest to dobry trend chociaż bardzo czasochłonny. Jeśli jednak zdecydujecie się na przygotowanie samodzielnych przetworów przydadzą wam się naklejki do weków.

Darmowe naklejki do przetworów

Jeśli już przygotujecie wspaniałe weki, które zamkniecie w słoiczkach warto aby je podpisać. Pamiętam jak moja mama brała plaster na szpulce i podpisywała flamastrem weki. Na początek szła informacja jakie owoce, a potem sezon. Oczywiście taki sposób też jest dobry, ale ja oddaję dziś w wasze ręce przygotowane przeze mnie naklejki do weków. Wystarczy wydrukować je na papierze klejącym, podpisać i gotowe. Jeśli nie masz naklejek możesz wydrukować je na zwykłym papierze i przy użyciu przezroczystej taśmy klejącej przykleić je do słoiczka. Możesz też zastosować glutki z kleju, które kupisz w każdym sklepie papierniczym. Zatem do dzieła :)

 

 

 

 

 

You Might Also Like