Plakaty zwierząt do druku

12 kwietnia 2018

Plakaty zwierząt do druku to wspaniała alternatywa dla każdego kto lubi domowy design. Plakaty można często zmieniać w zależności od naszego nastroju. Wystarczy domowa drukarka, papier techniczny i miejsce gdzie plakaty zawisną.

Dziś mam dla was coś naprawdę czadowego, a mianowicie plakaty do samodzielnego wydruku. Uwielbiam plakaty, które mogę powiesić nad miejscem swojej pracy. Potrafią mnie zainspirować, dać do myślenia, zmobilizować do pracy, a czasami po prostu cieszą moje oko. Często je wymieniam, wyszukując ciekawych darmowych projektów w Internecie. Wielu blogerów tworzy takie grafiki, a potem dzieli się nimi ze swoimi czytelnikami. Ja dziś zrobie dokładnie to samo. Podzielę się z Tobą tym co udało mi się przygotować.

Grafiki do pobrania za darmo

Dlaczego stworzyłam plakaty, które możesz ściągnąć z mojego bloga za darmo? Po prostu chce się podzielić tym co stworzyłam, nie chowając tego do zapomnianej „szuflady”. Chce abyś Ty też mogła je wydrukować i powiesić je u siebie w domu.  Aby cieszyły również Twoje oko, a także przypominały Ci o mnie i o moim blogu ;)  Chcę abyś po pewnym czasie wróciła po kolejna dawkę darmowych plakatów, które napewno przygotuję. Mam nadzieję, że będziesz tu częstym gościem.

Rozgość się na moim blogu, popatrz co możesz dla siebie wziąć i czerp pełnymi garściami.

 

Tu możesz ZA DARMO pobrać plakaty– wystarczy, że klikniesz w obrazek i wydrukujesz. 

 

 

 

You Might Also Like