Plan lekcji do druku

2 września 2018

Koniec wakacji zatem oddaję w wasze ręce plan lekcji do druku. Jest on stworzony jest zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Jak zawsze wystarczy wam kolorowa drukarka i ostateczny wybór co do głównego motywu planu lekcji.

Wielu rodziców wita wrzesień z uśmiechem na twarzy. Dla wielu rodziców to koniec kombinacji alpejskich co do organizowania wakacji dzieciom, teraz wchodzimy na wyższy poziom. Czas ogarnąć rok szkolny! Plan lekcji i dodatkowe zajęcia. Jak w tym wszystkim nie zwariować. Nie, nie będę wam doradzać jak najlepiej organizować czas, bo sama nie jestem w tym mistrzem. Śmiem nawet twierdzić, że sama potrzebuje jakieś czarodziejskiej różdżki, która pomogłaby mi się teleportować z miejsca na miejsce :) Może jest gdzieś do kupienia w telezakupach, a ja nic o tym nie wiem?
Skoro jednak nie posiadam czarodziejskiej różdżki i nie jestem mistrzem organizacji czasu, to chociaż zapiszę sobie plan lekcji dzieci i powieszę go sobie na lodówce.

Plan lekcji do druku

Coż tu dużo pisać, plan lekcji jest do pobrania i należy w niego kliknąć w celu pobrania. Potem wydrukuj go na kolorowej drukarce i powieś gdzie tylko chcesz. A co! Plany lekcji stworzyłam sama i jestem oczywiście z nich bardzo duma. Jeśli tylko podobają Ci się to podziel się ze mną tą informacją pozostawiając po sobie ślad w postaci komentarza, czy oznaczenia w kanałach social media.

Przygotowałam dwa rodzaje plakatów dla dziewczynek i dla chłopców, z ciekawymi grafikami. Dziewczynki mogą cieszyć się planem lekcji z lamą czy jednorożcem. A chłopcy mogą pobrać plan lekcji z motywem Minecraft lub z kosmosem.

 

 

 

 

Plan lekcji dla dziewczynek

 

 

Plan lekcji dla chłopców

 

 

You Might Also Like