Rabkoland

30 września 2016
Rabkoland

Wakacyjny czas to było istne szaleństwo. Jesteśmy osobami, które nie potrafią usiedzieć na miejscu, więc wakacje spędzamy bardzo aktywnie. Oczywiście hotel z basenem i drink w ręku,też nam się marzy, ale myślę, że zaraz by nas nosiło.

Wyjeżdżając z dziećmi chcemy pokazać im piękno naszego kraju. Dużo zwiedzamy, zaglądamy do muzeów, skansenów, zwiedzamy stare zamki. No tak, ale powiedzmy sobie szczerze dzieci długo też tak nie wytrzymają. Oczywiście interesuje je wszystko, są żywo zainteresowane, ale dzieci to dzieci muszą poczuć, że wakacje to świetna przygoda i zabawa na całego.

Dlatego gdyby byliśmy w górach, a dokładniej gdy przyjeżdżaliśmy obok wielkiego bilbordu Rabkoland postanowiliśmy odwiedzić to miejsce. Tak wiele czytałam i słyszałam o tym miejscu, ale wiesz jak to jest jeśli sama nie sprawdzisz na własnej skórze, to nie uwierzysz, że jest naprawdę fajnie. Dlatego nie będę Cię przekonywać, że jest super bo zdjęcia oddają cały klimat tego miejsca, a jak nie wierzysz to wybierz się tam z całą rodziną i poczuj się jak dziecko.

Pierwsza istotna rzecz to fakt, że za płacisz za wejście, a potem korzystacie ze wszystkich atrakcji do upadłego. To jest świetna opcja, ponieważ możesz spędzić tam z rodzina cały dzień. Robiąc sobie odpowiednie przerwy, spożywając pyszny obiad (mają tam obłędną pizze z pieca) i korzystać po kilka razy z tych samych atrakcji.
Dużym plusem tego miejsca są czyste i schludne toalety, które w przypadku dzieci są bardzo istotne. Dla najmłodszych jest również przewijak.
Na miejsce przyjechaliśmy zaraz po otwarciu, a wychodziliśmy jako jedni z ostatnich i musiałam obiecać dzieciom, że w przyszłym roku tu wrócimy. Słowa muszę, a nawet chcę dotrzymać, bo było naprawdę super. Atrakcji dla dzieci jest sporo, są dostosowane do wieku. Każdy maluch, a nawet dorosły będzie tu świetnie bawił. Dzieci pojeżdżą na karuzelach, popływają na łódkach, pojeżdżą samochodami, a także zobaczą piękne widoki z diabelskiego młynu. Dla najmłodszych jest też sala zabaw, gdzie rodzice mogą usiąść i zregenerować siły, a dzieci wytrącić nadmiar energii. Po spaleniu odpowiedniej ilości kalorii, można swobodnie udać się na pyszne lody, lub mrożona kawę. I dalej korzystać z atrakcji jakie oferuje na Rabkoland.

Jeśli chodzi o mnie i moją rodzinę to polecamy wam to miejsce z czystym sumieniem, bo Rabkoland to miejsce przyjazne rodzinie z dziećmi,które otrzymuje Certyfikat OkiemMamy. 

Rabkoland

Rabkoland

Rabkoland

Rabkoland

 

 

Rabkoland

Rabkoland

Park rozrywki

Rabkoland

31

You Might Also Like