Magiczna Chwila- relacja ze spotkania

17 lutego 2016

Kawka, herbatka i ploteczki, tak sobie większość ludzi wyobraża spotkania blogerek. Przychodzą pitu pitu, zrobią selfie aby byłszczeć w Internecie . Ha! I tu Cię zaskoczę! Otóż nie. Blogerzy to wyjątkowa społeczność, która oczywiście tworzy swoje wirtualne „pamiętniki”, ale każdemu „coś” przyświeca. Każdy z nas ma jakiś swój cel, w tworzeniu bloga, chce coś osiągnąć i przekazać.
Wczoraj miałam okazję zorganizować spotkanie dla blogerek które miało tytuł „Magiczna Chwila”, gdzie moim celem było podzielić się wiedzą na temat fotografii, a Bożena Mama Trójki miała wprowadzić nas w tajniki prowadzenia bloga. I wiesz co? To spotkanie przerosło samą mnie. Otóż spotkanie przerodziło się w dyskusję, dziewczyny dawały swoje rady, dzieliły się tym co dla nich jest ważne w blogowaniu. Działo się tak dlatego, że zarówno ja jak i Bożena nie owijałyśmy w bawełnę, mówiłyśmy szczerze jak do tego trzeba dość. Otworzyłyśmy się, dałyśmy „coś” co miałyśmy najcenniejsze naszą wiedzę i doświadczenie. I otrzymałyśmy w zamian to samo, wsparcie, pomysły, rady i ich doświadczenie. To spotkanie zainspirowało mnie do dalszego działa. Do dzielenia się, do przekazywania wiedzy i chęci współpracy. Niby wiele rzeczy wydawało nam się takie oczywiste, a jednak nie do końca. Z tego miejsca chciałabym bardzo podziękować Bożenie za cenne wskazówki oraz każdej uczestniczce naszego spotkania. Jesteście niezwykłymi kobietami, które mają światu mnóstwo do powiedzenia. Piszcie i opowiadajcie swoje historie tworząc piękne kadry.

kura domowa

Nasze spotkanie nie mogłoby się odbyć gdyby nie partner naszego spotkania- Restauracja Kura Domowa. To miejsce, które jest stworzone dla rodzin z dziećmi i jako jedno z pierwszych otrzymało nasz Certyfikat OkiemMamy. Jest w pełni dostosowane zarówno dla małych jak i dla większych dzieci. Jest wydzielona specjalna strefa dla maluchów, która jest przeszklona. To daje niezwykły komfort zarówno dla dziecka jak i dla rodzica, gdyż cały czas widzi co ono robi.  Nie byłabym sobą gdybym nie wspomniała o jedzeniu, a jedzenie jest genialne! Koniecznie musisz się tam wybrać.

kura domowa restauracja kura domowa

spotkanie blogerek kurs fotografii dla blogerów mama w dolinie hipsterów podstawy fotografii dla blogerów kurs fotografii dla blogerów blogerki sie ucza
Uczestniczki spotkania:

Magda – Farmaceuta radzi
Karolina- Młoda mama w dolinie hipsterów
Marta- Pewna mama
Ola- Panienka Anna
Ola- Esencja
Ola- Gulbaska
Ania
Bożena- Mama Trójki 
Ania- Okiem Mamy, Magiczne Chwile

You Might Also Like