Ozdoby wielkanocne DIY

12 marca 2018

Ozdoby wielkanocne okazały się naszym wiosennym hitem. Odkąd zrobiłyśmy króliczki i powiesiłyśmy je na oknie, koleżanki Zosi są zachwycone i pytają jak je zrobić. Dlatego idę na pomoc wszystkim małym koleżankom, a dokładniej ich mamom i udostępniam wam projekt graficzny na króliczki wielkanocne, które sami wydrukujecie. Mało tego oprócz króliczków wielkanocnych, z których zrobiłyśmy girlandę poszłyśmy z Zosią o krok dalej i zrobiłyśmy króliczki słoiczki. To co jesteście ciekawi jak zrobić wielkanocne ozodoby?

Ozdoby wielkanocne co potrzebujesz?

Wystarczy drukarka, papier kolorowy, kolorowe pomponiki, klej oraz glutki do przyklejenia do okna. My niestety nie miałyśmy glutków, więc posłużyłam nam do tego taśma klejąca zawinięta dookoła. Bardzo istotne jest aby użyć technicznego papieru kolorowego, wtedy nasze króliczki nie będą wyginać się na wszystkie strony i łatwo będzie się je wycinać.

Cały projekt wykonuję się bardzo prosto. Wycinamy nasze króliczki po obrysie, następnie naklejamy pomponiki i gotowe.

Specjalnie dla was przygotowałam szablon na którym umieściłam 4 króliczki, dzięki czemu nie marnujemy papieru i tworzymy niewielkie króliczki które łatwo się wycina i tworzą piękna girlandę.

Możesz ZA DARMO ściągnąć KRÓLICZKI WIELKANOCNE wystarczy, że klikniesz w obrazek 

 

Słoiczek króliczek

Aby wykonać naszego króliczka słoiczka potrzebujemy przede wszystkim słoiczka, papieru kolorowego, szablonu, który możecie wydrukować, klei i trochę wyobraźni. My wykorzystałyśmy jeszcze kolorowe cukiereczki, które wyspałyśmy do naszego słoiczka króliczka.

 

Możesz ZA DARMO ściągnąć KRÓLICZKA SŁOICZKA wystarczy, że klikniesz w obrazek 

You Might Also Like