Karty do zdjęć ciążowych

19 kwietnia 2018

Karty do zdjęć ciążowych na cały okres. Te karty stworzone zostały tydzień po tygodniu na 9 miesięcy ciąży. Idealne dla każdej przyszłej mamy. Wystarczy, że samodzielnie wydrukujesz zestaw kart do ciąży i będziesz się nimi cieszyć.

Kiedy po raz pierwszy oczekiwałam dziecka, chciałam aby czas trwania ciąży był wyjątkowym stanem. Wprawdzie nie leniuchowałam za bardzo, więc ten stan nie był błogim lenistwem. Każdego ranka maszerowałam do pracy, zasiadałam za biurkiem i oddawałam się codzienności.

Chciałam jednak zatrzymać te ulotne momenty w kadrze i tak oto zrodził się pomysł dokumentowania tydzień po tygodniu ciąży. Wprawdzie pomysł jak szybko się pojawił tak szybko zgasł. W końcu ile razy można prosić męża o focie brzuszka :) Ehhh to było przecież nie tak dawno, a dziś mój syn ma 9 lat.
No nic czasu nie cofnę, ale innej przyszłej mamie powiem. Dokumentuj każdy moment który jest dla Ciebie ważny. Czas biegnie nieubłaganie, a nam pozostaje tylko wspomnienia lub zdjęcia.

Karty do zdjęć ciążowych

Kiedy na teście pojawiają się dwie kreski wiele kobiet dostaje czystego bzika na tym punkcie. Cieszymy się do tego stopnia, że chcemy przekazać całemu światu naszą wspaniałą nowinę. Chcemy dzielić się z innymi tym co dla nas najważniejsze. Na kanałach social mediach pojawiają się zdjęcia testu ciążowego, bucików czy szczęśliwych rodziców. Potem zaczynają się pojawiać zdjęcia brzuszka. Aby uatrakcyjnić i ciekawie udokumentować nasz stan warto wydrukować karty do zdjęć ciążowych. Karty przygotowane są dla brzuchatek co 2 tygodnie, zaczynając od 10 tygodnia.

Możesz do woli robić zdjęć z kartami, które samodzielnie wydrukujesz w domu. Nie ma niczego prostszego niż wydrukowanie kart na papierze technicznym i dzielenie się zdjęciami z najbliższymi.

Będzie mi miło jeśli po wydrukowaniu kart i opublikowaniu na kanałach social media zdjęć z kartami dodasz #okiemmamy, wtedy będę mogła osobiście pogratulować wspaniałej nowiny i cieszyć się nią razem z Tobą.

 

 

 

 

You Might Also Like