Poczytaj mi mamo

11 lutego 2016

Od dłuższego czasu zastanawiałam się czy podzielić się z wami moim małym marzeniem, który postanowiłam jakiś czas temu zrealizować. Trochę boję się waszej reakcji, ale co mi tam najwyżej poleci hejt w moją stronę, że się do tego nie nadaję. Przyświeca mi jednak myśl, że kto nie podejmuje wyzwań ten nic nie osiąga.
Zaczęło się jak zwykle spontanicznie i bez żadnego przemyślenia. Otóż pewnego wieczoru, gdy nie czułam się najlepiej, a moje dzieci nie odpuszczały i błagalnym wzrokiem prosiły aby to jednak ja przeczytała im bajkę na dobranoc. Z wymuszonym uśmiechem na twarzy posłusznie podążyłam do pokoju za małymi stópkami i zatopiłam się w dziecięce opowieści. Po zakończonej bajeczce i wieczornych przytulańcach. Usiadłam w fotelu i tak o to wtedy wpadłam na ten pomysł.

Polub, każdy Twój lajk to dla mnie niezwykła nagroda.

 

Chciałam, abyście mnie posłuchali :) Przedstawiam wam na początek trzy króciutkie bajeczki, ale mam ich o wiele więcej. Wszystko zależy od was czy chcecie mnie jeszcze usłyszeć, a raczej wasze dzieci. Czekam na Twoją opinię i nie będę ża bardzo mi na niej zależy.

Przygody Reksia „Kocie Przedszkole”

 

Przygody Reksia „Duduś”

 

Przygody Reksia „Zoo”

 

MCH_7908fb MCH_7910fb MCH_7912fb

You Might Also Like