Paczka w RUCHu czyli nasza niespodzianka

26 lipca 2017

Jestem osobą, która uwielbia robić niespodzianki i trochę tym zaraziłam swoje dzieci. Często podczas zabawy wołają mnie do swojego pokoju i krzyczą „niespodzianka, zabieramy Cię na statek kosmiczny!”. I już po chwili siedzę na środku piętrowego łóżka, zapięta w pasy i unoszę się razem z dziećmi w międzygalaktyczną podróż.

Nie wszystkie niespodzianki jednak działają na wyobraźnię, niektóre z nich są bardziej namacalne np. piękne plastyczne prace, które tworzą specjalnie dla mnie.

Zazwyczaj moje dzieci jeżdżą na wakacje do ukochanej babci. Niestety, w tym roku mogą wybrać się tylko z jednodniową wizytą bez nocowania. Wszyscy bardzo z tego powodu cierpią, ale moje maluchy znalazły na to sposób. Już od dłuższego czasu szykują dla babci prezenciki, które jej podarują, aby złagodzić rozłąkę i pokazać, że o niej pamiętają. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że te wszystkie wakacyjne skarby prześlemy babci paczką.

Jest to możliwe dzięki usłudze Paczka w RUCHu. Naszą przesyłkę możemy nadać w każdym kiosku RUCHu. I powiem wam, że dla nas to jest to najlepsza opcja. Babcia każdego dnia kupuje świeżą prasę w kiosku RUCHu i będzie to dla niej miła niespodzianka, kiedy poza zakupami będzie tam na nią czekał miły prezent.

 

Zatem do dzieła! Co znajdzie się w naszej Paczce w RUCHu? Otóż, będą to laurki, muszelki znad morza, kartki pocztowe, książka, którą warto przeczytać w letnie popołudnie, pudełko ręcznie robionych herbat i mnóstwo innych skarbów których nie mogę wam zdradzić ;)

Pora spakować moją paczkę oraz przygotować ją do nadania. Jest to bardzo proste i wygodne. Wystarczy wejść na stronę www.paczkawruchu.pl, wybrać opcję „Nadaj paczkę” i wypełnić formularz nadania.

Następnie wybieramy opcję metody wprowadzenia do systemu naszej przesyłki. Do wyboru mamy dwie: jedną z nich jest wydrukowanie listu przewozowego lub to z czego my korzystamy, czyli wygenerowanie kodu nadania, który przy nadawaniu paczki pokażemy sprzedawcy. Musimy też wybrać kiosk RUCHu, z którego będziemy nadawać paczkę i wskazać miejsce odbioru paczki. Co ważne, nie musi to być kiosk RUCHu, ale może nim być również punkt partnerski RUCHu, co w sumie daje możliwość odbioru paczki w niemal 4000 miejscach w Polsce. Nadanie paczki jest także w bardzo atrakcyjnej cenie, więc zdecydowanie warto skorzystać z tej opcji.

Zatem jak widzicie przygotowanie naszej paczki-niespodzianki jest bardzo proste i trwa zaledwie kilka minut, a potem pozostaje tylko przekazanie jej sprzedawcy i nasza Paczka jest w RUCHu. Możecie mi uwierzyć na słowo, że nadawanie jej jest dziecinnie proste i zawsze po drodze.

Mogę się założyć, że dla babci będzie to najpiękniejsza i najbardziej wartościowa paczka, jaką kiedykolwiek otrzymała.

 

Wpis powstał przy współpracy z RUCH S.A

 

You Might Also Like