Share Week 2016 29.03

29 marca 2016

W tym roku po raz pierwszy biorę udział w #shareweek i powiem wam, ze to fantastyczna akcja gdzie blogerzy czy youtuberzy polecają dobre jakościowo blogi, które sami czytają.

Zasady są bardzo proste:

1. Na swoim blogu lub kanale wideo publikujesz materiał, w którym polecasz innych autorów (blogerzy – blogerów a youtuberzy – youtuberów)

2. Kryterium jest JAKOŚĆ i WAŻNOŚĆ danego autora w Twoim życiu (zasięgi, popularność itp – tym razem nieistotne)

3. Link do swojego materiału blogowego wrzucasz do komentarzy POD TYM WPISEM a link do materiału video wrzucasz do komentarzy POD TYM FILMEM

4. Swoje polecenia przepisujesz do ODPOWIEDNIEGO FORMULARZA (formularz ma tylko trzy miejsca, więc musisz wybrać najważniejsze)

5. Dajesz znać poleconym osobom, że je lubisz i dobrze się bawicie :)

W SKRÓCIE: Polecasz trzech lubianych twórców internetowych na swoim blogu/vlogu, link do polecenia wrzucasz do komentarzy poniżej (tu lub na YT), same polecenia wrzucasz do odpowiedniego formularza i wszystko jest super. Masz czas do końca dnia 3 kwietnia :)

Zapraszam was na moje TOP 3. 

 

Mama w dolinie hipsterów– Karolina na swoim blogu porusza przede wszystkim tematy macierzyństwa, ale także motywuje innych do działania. To kobieta z niesamowitą energią, dzieli się nie tylko swoją wiedzą ale również wyjątkową energią. Jeśli jeszcze nie miałaś okazji trafić na jej blog, to radzę jak najszybciej nadrobić zaległości.

 

 

 

Esencja blog– to miejsce w którym znajdziesz motywację do działania. Po kilku wpisach przestaniesz narzekać, a zaczniesz działać. Ola wyciąga z życia to co najlepsze czyli prawdziwą esencję życia. Jest przy tym niezwykle ciepłą i wyjątkowa kobietą. Dostrzega w ludziach to co piękne i podaje dalej.

 

 

 

Mama trójki Bożena to piękna kobieta z ciętym językiem. Mam wrażenie, że wszystko czego pragnie prędzej czy później osiągnie. Jej blog to krzywe zwierciadło życia, które opisuje z ironią i przymrużeniem oka. Warto wpaść i złapać dystans do siebie i swojego życia.

 

 

 

You Might Also Like