Karty do nauki literek A-Ł

16 maja 2018

Karty do nauki literek, które możesz pobrać i wydrukować za darmo to świetna nauka dla twojego dziecka. Nie ma nic prostszego niż wydrukowanie kart do nauki literki, a potem obserwowanie postępów swojego dziecka.

Dziś dzielę się z wami kartami pracy do nauki literek. Pracowałam nad nimi dosyć długo, ale też długo nie pokazywałam ich światu. Przygotowałam je, wrzuciłam do folderu i czekały na dobry czas, tylko ten czas nie nadchodził, ba nawet wielkimi krokami zaczynają zbliżać się wakacje, więc sezon na karty pracy raczej nie ten. Postanowiłam jednak nie trzymać tego co robię w „niewidzialnej szufladzie” tylko podzielić się z wami, abyście i wy mogli wydrukować i cieszyć się efektami pracy swojego dziecka.

Karty do nauki literek

Stworzyłam te karty z myślą o swojej córce, która już od września dzielnie będzie maszerować do szkoły. Chciałam aby dobrze przygotowała się do tego ważnego dla niej okresu. Nie mam jednak parcia, aby umiała pisać i czytać za nim pójdzie do szkoły, bo to nie o to chodzi. Chciałam aby oswoiła się z literkami niż, perfekcyjnie umiała pisać.

Moje karty do nauki pisania literek stworzone są dla dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z pisaniem. Na karcie bowiem znajdziecie przewodnią literkę i jej cień, po którym nasze dziecko będzie pisać. Do samego końca napisane są literki cień, po to aby dziecko pisało po śladzie. Kolejnymi kratami jaki chcę stworzyć to będą karty z zaczynającą się literą bez cienia.

Dziś chce przekazać wam literki od A do Ł, i te literki już teraz możecie ściągnąć i wydrukować klikając na kartę. Karty są o tyle wygodne, że możemy je drukować wielokrotnie i taką kombinację jaka nam odpowiada. Na koniec możemy przygotować specjalną teczkę z pracami naszego dziecka i schować ją do biurka. Zatem nie pozostaje mi nic innego jak zachęcić was do samodzielnego wydrukowania kart do nauki literek.

Podzielcie się ze mną komentarzem i napiszcie czy taki artykuł był dla was wartościowy

 

 

 

 

You Might Also Like