Karty do zdjęć na pierwszy rok życia dziecka

27 kwietnia 2018

Karty do zdjęć na pierwszy rok życia dziecka to wspaniały pomysł do uwiecznienia najważniejszych momentów w życiu naszego maluszka. Takie karty to idealne rozwiązanie dla mam, które chcą dzielić się małymi sukcesami swojego dziecka. Niech karty do zdjęć na pierwszy rok życia sprawdzają się dobrze.

Po poprzednim wpisie, gdzie dzieliłam się z wami kartami do zdjęć ciążowych zrodził się w mojej głowie kolejny pomysł na karty do zdjęć na pierwszy rok życia dziecka. I tak oto stworzyłam karty, które możecie pobierać, drukować i dowoli fotografować swojego małego szkraba.

Czym są karty do zdjęć na pierwszy rok życia dziecka?

Kiedy na świecie pojawia się najbardziej oczekiwany członek rodziny, nasz świat zostaje wywrócony do góry nogami. Jesteśmy szczęśliwi i chcemy uwiecznić każdą chwilę naszego maluszka na zdjęciach. Rodzice fotografują swoje pociechy na każdym krok, bo nie ma nic prostszego niż wyciągnięcie telefonu i zarejestrowaniu najpiękniejszej chwili jakie im towarzyszą.

Jednak aby nasze zdjęcia nie były nudne, dodajmy do nich karty do zdjęć, które podkreślą ważną chwilę. Dzięki nim możesz pokazać wasze wyjście ze szpitala, pierwsze rodzinne zdjęcie czy selfie najmłodszego członka rodziny :)

Karty wystarczy wydrukować na kolorowej drukarce najlepiej na papierze technicznym, dzięki temu karty nie zniszczą się szybko. Następnie przetnij je na cztery prostokąty i ciesz się nimi do woli. Będzie mi jednak bardzo miło jeśli umieszczając zdjęcie z kartami na kanałach social media dodasz #okiemmamy, dzięki temu będę mogła poznać Twój największy skarb.

 

 

 

 

 

You Might Also Like