Wielkanocne wycinanki

4 kwietnia 2019

Wielkanocne wycinanki do pobrania za darmo i wykonania z dzieckiem w domu. Możesz je pobrać i przekazać je w małe kreatywne rączki, które wyczarują piękne wielkanocne prace.

Od dłuższego czasu na blogu pojawiają się kreatywne plansze do druku dla dzieci, były między innymi memory, a także mega paka Wielkanocna, w której znaleźć można wiele ciekawy rzeczy.

Jeśli jeszcze nie pobrałaś poprzednich plików to śmiało z nich skorzystaj, a nawet podziel się z innymi mamami. Mi będzie bardzo miło jeśli pod postem zostawisz komentarz lub udostępnisz to na swoim Facebooku.

Dziś dzielę się z wami wycinankami, które dziecko samodzielnie może nie tylko wyciąć, ale także je ozdobić. Znajdziecie tu kurczaczka, który wykluwa się z jajeczka, konewkę, która można ozdobić kolorowymi kwiatami, albo wykorzystać ją jako wiosenne zaproszenie. Znajdziecie również kurczaczka i zajączka do wycięcia, sklejenia oraz pokolorowania.

Wszystkie prace należy pobrać ze strony i wydrukować, ja wykorzystałam do tego kolorowy papier do drukarki. Wygląda to bardzo fajnie, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby wydrukować wszystko na białych kartkach, a potem je ozdobić. Kurczaczka wykluwającego możecie ozdobić kolorowymi piórkami, a konewkę wyciętymi lub suszonymi kwiatkami. Inwencja twórcza dowolna. Udanej zabawy

You Might Also Like