Hotel dla rodzin w Karpaczu

4 września 2017

Na koniec wakacji postanowiliśmy wybrać się w góry. Tym razem padło na Karpacz a, że wiele dużo dobrego słyszałam o tej miejscowości to chciałam sama to sprawdzić. Pierwszą i najważniejszą rzeczą jaką zawsze robimy to wybieramy miejsce noclegowe. I tu nie było żadnych wątpliwości, że wybierzemy się do Hotelu 2 Potoki, które polecane jest dla rodzin z dziećmi.
Prawda jest taka, że chcieliśmy sami sprawdzić czy faktycznie jest to miejsce godne polecenia i czy warto przyznać im Certyfikat OkiemMamy.

Hotel położony jest w centrum Karpacza, ale z dala od miejskiego zgiełku. Otoczony jest lasem i górskimi potokami, co daje ukojnie dla przemęczonych rodziców ;) Na tyłach hotelu znajduje się plac zabaw dla dzieci, które mogą szaleć do woli na trampolinach, zjeżdżalniach, bawić się w piaskownicy czy wspinać po ściance. Rodzice zaś relaksują się w hamakach lub na leżakach podziwiając Śnieżkę.

Najważniejszym aspektem przy wyborze hotelu jest to aby dzieci nie nudziły się podczas niepogody. I tu 2 Potoki, oferują sale zabaw, miejsce rozrywki dla dużych i małych gdzie możemy pograć w gry telewizyjne, jak również możemy strzelić partyjkę bilarda, zagrać w piłkarzyki czy ping ponga.

Hotel oferuję również strefę SPA & Wellness z niewielkim basen, jacuzzi i saunami. Powiem wam szczerze, że mimo niewielkich rozmiarów basenu korzystaliśmy z niego codziennie. Dla nas była to idealna opcja, syn który nadal uczy się pływać mógł swobodnie i bez stresu pływać i nurkować.

Nie mogłabym nie wspomnieć o smacznej kuchni, którą serwuje hotel. Jeśli ktoś z was zastanawiałby się czy warto wykupować obiadokolacje to powiem wam- warto. Obiadokolacje serwowane były w formie bufetu szwedzkiego i było w czym wybierać. Dzieci bez żadnego problemu znajdowały dania które im odpowiadały.

Pokoje hotelowe są duże i przestronne i co ważne mają bardzo wygodne łóżka :)  Jeśli podróżowalibyście z maluszkiem nie musicie zabierać ze sobą wanienki, łóżeczka, podkładki, krzesełka do karmienia czy nawet zastawy stołowej. To wszystko znajdziecie na miejscu w hotelu. Warto jednak przy rezerwacji wspomnieć o swoich potrzebach, aby hotel wcześniej to dla was przygotował.

Hotel 2 Potoki sprawdziliśmy z każdej możliwej strony i naprawdę to miejsce zasługuję na polecenia i Certyfikat OkiemMamy, dlatego z dumą wręczyliśmy nasz dyplom oraz naklejki.

A już niebawem kolejny wpis o tym gdzie warto wybrać się z dzieckiem będąc w Karpaczu.

 

Hotel 2 Potoki
ul. Polna 5
58-540 Karpacz

You Might Also Like