Jestem SENSualna

9 września 2015

Gdy kilka tygodniu temu spontanicznie wykonywałam sesje zdjęciową Ani (Przewijak.es) Oli (Olkafasolka.pl) nie przypuszczałam, że te zdjęcia mogą wywoływać takie emocje. Pod wpisem ukazało się wiele komentarzy, które czytałam z otwartymi ustami. Okazało się, że wiele z nas czuję się bardzo zakompleksiona, nie czuje się atrakcyjna i chowa się za workowatymi ciuchami. W naszych głowach powstał idealny obraz kobiety, pisałam o tym tutaj (Jestem kobietą) zupełnie nie potrzebnie. Po kilku rozmowach z Anią postanowiłyśmy pociągnąć temat dalej i tak oto zrodził się pomysł dwudniowych warsztatów dla blogerek pod tytułem „Jestem SESNsualna”.

sensualna_logo1

„Jestem SENSulana” to zaplanowane przez nas w najmniejszym szczególe warsztaty motywacyjne dla młodych kobiet, które przez piętrzące się niedogodności zapomniały o sobie.  Nasze działanie kierujemy zwłaszcza do mam, które po urodzeniu dziecka (ale nie tylko) nie czują się atrakcyjne – pragniemy udzielić im wsparcia i wyciągnąć pomocną dłoń. Chcemy, żeby znowu poczuły się dobrze we własnej skórze, zaakceptowały zmieniający się wygląd i odzyskały wiarę w siebie.

Szykujemy dla was mnóstwo fantastycznych motywacyjnych warsztatów, prelekcji oraz wieczór pełen niespodzianek. Zadbamy o wasz stan umysłu i o wasze ciała. Zapewniamy spotkanie z coachem i trenerem motywacyjnym, a także wizażystkami i kobietami w podobnej sytuacji.  Ukoronowaniem warsztatów ma być sesja zdjęciowa, ukazująca metamorfozy uczestniczek, którą pokażecie na swoich blogach.
Akacja skierowana jest dla liderek opinii i jest ona BEZPŁATNA dzięki firmom, które wspierają nasze wydarzenie. Patronem strategicznym jest Hotel Zalesie Active Spa na Mazurach i to tam odbędzie się nasze spotkanie w dniach 16-18.11.2015. Każda z uczestniczek ma zapewniony bezpłatny nocleg, wyżywienie oraz inne atrakcje hotelowe.

zalesie_big2 wlasciwe
Naszą akcję merytorycznie wspiera Fundacja Tętniące Życiem.

tętniące życiem

Za wykonane fotografię odpowiadać będę ja czyli MagiczneChwile.pl

Magiczne Chwile

Więcej szczegółów i zapisy już niebawem. Śledźcie nas również na Facebooku
JestemSENSualna

#JestemSENSualna to nasz oficjalny hastag

 

 

You Might Also Like