Szablony na sztuće

25 marca 2018

We wpisie na temat dekoracji świątecznego stołu przypadł wam do gustu króliczek na sztućce. Poszłam więc o krok dalej i przygotowałam dla was kilka szablonów do samodzielnego wydruku na sztućce stół. Tak naprawdę te szablony mogą posłużyć również dzieciom do kolorowania czy ozdabiania, podobnie jak wielkanocne pisanki czy girlandy. Posunę się nawet o krok dalej i powiem, że można z nich zrobić świetną girlandę ;)

Wracając jednak do naszego świątecznego stołu, powiem wam, że takie twórcze prace nadadzą fajnego charakteru. Napewno takiego stołu nie będzie miał nikt inny, ponieważ każdy z nas może ozdobić formę po swojemu. Do tego zajęcia oczywiście możemy zachęcić rownież dzieci, choć wycięcie koguta wymaga dobrego operowania nożyczkami. Jednak jeśli chcemy pracować nad motoryką naszego dziecka, takie zadanie świetnie się do tego sprawdzi. Dodatkowo możemy zachęcić nasze dzieci do pokolorowania czy ozdobienia naszych szablonów. Nasze dzieci będą szczęśliwe, że mogą pomóc i to w bardzo twórczy sposób.

Szablony na sztućce

Aby przygotować szablon na sztućce wystarczy, że klikniesz w wybrany szablon i po jego otwarciu wydrukujesz na kolorowym technicznym papierze. A potem wytniesz i ułożysz na stole. Oczywiście kolorystka dowolna, można wydrukować różne kolory i wzory, można skusić się na jeden wybrany kolor. Dodatkowym fajnym akcentem podobnie jak było przy króliczku, będzie położenie naszych wyciętych szablonów serwetce czy talerzu. Możemy również przywiązać wstążeczki czy rafię co dodatkowo podkreśli charakter naszego szablonu.

Zapraszam was do pobierania, dzielenia się szablonem oraz pokazania na moim fanpegu tego co wyczarowaliście z moich szablonów.

 

Tu możesz ZA DARMO pobrać szablony– wystarczy, że klikniesz w obrazek i go wydrukujesz. 

 

 

 

You Might Also Like