Domowe domino

9 października 2018

Gra domino jest stara i uniwersalna, że można wymyślać różne jej wersje. Ja idąc tropem jesieni i strzału w dziesiątke z memory jesiennymi przygotowałam domino z akcentem jesiennym oczywiście wszystko do pobrania za darmo.

Uwielbiam tworzyć dla swoich dzieci różne karty pracy, wymyślać na nowo gry i zabawy. Do tej pory tak jak pisałam wam wcześniej trzymałam to w swoich czeluściach dysku. Odkąd mój mąż zobaczył ile znajduję się tam skarbów powiedział, że nie powinnam tego szufladkować. tak więc otwieram się na was na nowo. Odkrywam swoją kreatywną duszę i liczę na was, że będziecie mnie motywować i mobilizować do kolejnych eksperymentów.

Domowe domino do pobrania

W sieci można znaleźć dużo DIY domino, mnóstwo instrukcji i wiele pomysłów. Niestety nie wiele z nich jest takich, że możemy kliknąć wydrukować i zachować dla siebie. Ja właśnie stworzyłam takie domowe domino, które pobieracie i jak zawsze cieszycie się z darmowej wersji. Aby pobrać plik trzeba tak jak w przypadku memory, kliknąć w obrazek i zapisać na dysku. Ja proponuję wydrukować na papierze technicznym na kolorowej drukarce. Karteczki należy pociąć i najlepiej zalaminować. Jeśli jednak nie macie laminarki, to nic nie szkodzi możecie domino nakleić np. na karton czy pudełko. Świetnym rozwiązaniem będzie naklejenie domina na piankę tapicerską. Takie domino posłuży nam bardzo długo. To co do dzieła! Bierzemy, drukujemy i tniemy.

A jeśli już to wszystko zrobisz będzie mi niezwykle miło jeśli pokażesz mi swoje dzieło w zabawie. Może to być zdjęcie wrzucone na Instgram czy Facebook. Pamiętaj tylko oznacz mnie, abym Cie odnalazła OkiemMamyPL lub dodaj #okiemmamy

 

Więcej ciekawych kart do pracy z dziećmi znajdziesz również w moim sklepiku, zajrzyj a ceny pozytywnie Cię zaskoczą.

 

Zostaw po sobie jakiś ślad w formie komentarza, podoba mi się, nie podoba, a może proszę o… :) każdy komentarz, udostępnienie to dla mnie nagroda za pracę :)

You Might Also Like