Zakładki do książek DIY

3 sierpnia 2018

Zakładka do książki musi być i już! Ile razy zdarzało Ci się zaznaczyć książkę liściem, przypadkowym papierkiem, a może nawet zdarzyło Ci się zagiąć rogi tylko po to aby nie zapomnieć w którym miejscu skończyłeś czytać. Od dziś koniec z takim zaznaczaniem bo w Twoje ręce trafiają piękne letnie zakładki do książek. To najładniejsze akcesoria do książki jakie udało mi się stworzyć.

Nie będę przekonywać Cię, że o książki trzeba dbać, bo skoro czytasz to doskonale o tym wiesz. Strasznie mnie irytuje jak książka ma zagięte rogi, a to wszystko przez lenistwo czytającego, bo nie ma pod ręką żadnej zakładki. Dbajmy zatem o nasze książki i pobierz darmowe zakładki do książek. Dziś proponuję Ci typowo letnie zakładki, które skradły nie tylko moje serce, ale też moich najbliższych.

Zakładki do książek do samodzielnego druku

Jak zrobić zakładkę samodzielnie? Przekazuję w Twoje ręce piękne wakacyjne zakładki, które samodzielnie wydrukujesz w swoim domu. Wystarczy kolorowa drukarka, nożyczki i papier do druku, ja wykorzystałam blok techniczny. Dzięki temu, że wybrałam blok techniczny zakładki, są sztywniejsze i bardziej eleganckie. Możesz wydrukować je również na innym papierze, ale warto aby papier było o większej gramaturze, niż ten co stosujesz na codzień.

Zakładki, które przygotowałam podzielone są na typowo letnie, które możesz wykorzystać jeszcze teraz i takie które mogą posłużyć Ci o wiele dłużej. Zatem częstuj się i dziel się zakładkami z innymi. A może podarujesz je razem z książką najbliższej osobie.

 

Ja mam dla Ciebie jeszcze zabawę konkursową, która odbywa się na moim fp w której do wygrania są te dwie książki. Koniecznie wpadnij i weź udział w zabawie :)

A tu możesz pobrać zakładki do samodzielnego wydruku. Będzie mi miło jeśli podzielisz się zdjęciem czytanej książki na Instagramie używając #okiemmamy

 

 

 

 

 

 

 

You Might Also Like