Nauka liter

13 czerwca 2018

Jak nauczyć dziecko literek nie wydając pieniędzy na zakup materiałów dydaktycznych? Otóż, specjalnie dla was przygotowałam karty do nauki liter z kolorowymi obrazkami, które ułatwią nauke każdemu dziecko. Wystarczy tylko pobrać i wydrukować- nie ma nic prostszego!

 

Po publikacji dwóch poprzednich wpisów o kartach do nauki literek od A-Ł oraz M-Z , okazało się, że jest tu bardzo dużo rodziców którzy potrzebują różnych kart pracy. Dlatego wychodzę naprzeciw potrzebom swoim czytelnikom i stworzyłam karty do nauki literek. Podobnie jak poprzednio wystarczy je wydrukować, przeciąć na pół i cieszyć się swobodną nauką z dzieckiem.

Karty do poznania literek najlepiej wydrukować na papierze technicznym na kolorowej drukarce i dodatkowo je zalaminować. Takie karty będą służyć nam zdecydowanie dłużej, niż wydrukowane na zwykłym papierze.

Karty do nauki liter

W sklepie możemy również kupić takie karty, ale te przygotowane są specjalnie dla was do pobrania i wydruku. Przyznam się wam szczerze, że z tych kart moja córka korzystała całkiem sporo, niestety ja wydrukowałam je na kolorowej drukarce ale na zwykłym papierze i niestety efekt był taki, że nie wytrzymywały one zbyt długo. Dlatego wam sugeruję wydrukować na nieco grubszym papierze. Aby jednak nie kupować specjalnie drogich papierów świetnie sprawdza się blok techniczny, na którym możemy wydrukować karty. Tak więc śmigajcie do papierniczego po blok techniczny. Warto też zaopatrzyć się w laminarkę, która może nam posłużyć wam również do innych projektów, które znajdziecie na mojej stronie tj. gra znajdź mnie

You Might Also Like