Kategoria

Porady Mamy

Jak zadbać o czystość w pokoju dziecka?

26 sierpnia 2022

Każdy rodzic z pewnością przyzna, że sprzątanie w pokoju dziecka to często prawdziwe wyzwanie. Dlatego też tak ważne jest, aby już od najmłodszych lat wpajać maluchom, dlaczego utrzymanie porządku w swoim pokoju jest istotne i jaki może mieć wpływ na ich organizację w przyszłości. Oczywiście bardzo ważne jest, by poszczególne obowiązki wprowadzać w sposób stopniowy i zachęcać dziecko do pracy zespołowej. Oczywiście poza odpowiednią organizacją musimy pamiętać, że równie ważne jest utrzymanie czystości, która zapobiega pojawianiu się kurzu i zanieczyszczeń, które mogą mieć niekorzystny wpływ na samopoczucie naszej pociechy. Jak zadbać o czystość dziecka? Poznaj nasze porady. 

Czytaj więcej…

Poranna pielęgnacja cery. Poznaj 3 najważniejsze zasady

7 marca 2022

Zarówno poranna jak i wieczorna pielęgnacja cery powinna opierać się o trzy najważniejsze zasady: oczyszczanie, tonizowanie i nawilżenie oraz odżywienie. Aby móc cieszyć się piękną skórą nie wystarczy jednak tylko wykonywać tych kroków. Szczególnie ważny jest dobór odpowiednich preparatów, które będą przeznaczone do naszych indywidualnych potrzeb. Jak je dobrać i jak powinna wyglądać poranna pielęgnacja cery? Podpowiadamy.

Czytaj więcej…

Jaką sukienkę na wesele wybrać w 2022 roku?

24 lutego 2022

 Wesele to wyjątkowa okazja dla każdej zaproszonej osoby. Szczególnie panie chcą tego dnia wyglądać naprawdę wyjątkowo.

Co roku producenci konfekcji damskiej proponują swoim klientkom kilkanaście nowych modeli sukienek. Jakie sukienki będą modne w 2022 roku?

Przeczytaj nasz artykuł, a dowiesz się:

  • Gdzie szukać najmodniejszych modeli sukienek na wesele?
  • Czy zawsze warto śledzić modowe trendy
  • Gdzie kupić sukienkę na wesele w atrakcyjnej cenie?
  • czy sukienki z bufiastymi rękawami są modne?
Czytaj więcej…

Jak pobudzić w dziecku kreatywność?

23 lutego 2022

Kreatywność to jedna z cenniejszych umiejętności przydatnych przy radzeniu sobie z problemami i ograniczeniami. Dzięki niej znajdujemy rozwiązania trudnych sytuacji i odnajdujemy się w nowej rzeczywistości. Zdolność kreatywnego myślenia przydaje się zarówno w przedszkolu, szkole, jak i życiu dorosłym, dlatego już od najmłodszych lat warto ją pobudzać i rozwijać. Jak to robić? Możliwości jest wiele, warto jednak dopasować je do potrzeb i możliwości dziecka

Czytaj więcej…

Wózki i foteliki Cybex Platinum

6 października 2021

Jeszcze zanim w domu pojawi się nowy członek rodziny, przyszli rodzice skrupulatnie przeszukują ofertę sklepów z akcesoriami dla dzieci w poszukiwaniu idealnego wózka i fotelika samochodowego. Wśród wielu ofert na czoło wysuwają się wózki i foteliki Cybex Platinum.

Czytaj więcej…