Kategoria

Ciekawe Porady

Najlepsze sposoby na naturalne nawilżenie suchych włosów

16 listopada 2022

Jeśli masz suche włosy, nie jesteś sama. Według Amerykańskiej Akademii Dermatologii, „suche włosy to powszechny problem, który może być spowodowany przez kilka czynników.” Istnieje wiele powodów, dla których takie są, w tym genetyka, pogoda, stylizacja termiczna, a nawet niektóre leki. Jednak bez względu na przyczynę, jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby pomóc głęboko nawilżyć włosy i utrzymać ich zdrowy wygląd. W tym wpisie poznamy kilka najlepszych sposobów jak to zrobić od domowych sposobów po zmiany w rutynie pielęgnacji włosów, czytaj dalej, by poznać wskazówki, jak pozbyć się suchości na dobre.

Czytaj więcej…

Naturalne sposoby na porost włosów

16 listopada 2022

Szukasz wskazówek, jak pomóc włosom rosnąć? Nie jesteś sama. W Stanach Zjednoczonych, przeciętna kobieta wydaje 80 dolarów miesięcznie na produkty do włosów, a jedna na cztery twierdzi, że wydałaby jeszcze więcej, gdyby wiedziała, że to pomoże jej włosom urosnąć. Chociaż na rynku istnieje wiele sztucznych produktów do włosów, które twierdzą, że wspomagają ich wzrost, my wierzymy w używanie naturalnych składników, kiedy tylko jest to możliwe. W końcu, po co nakładać niezdrowe, chemiczne produkty na skórę głowy, skoro można użyć odżywczych składników, które są dobre dla zdrowia? W tym artykule, podzielimy się naturalnymi wskazówkami dotyczącymi wspomagania włosów w ich poroście. Od zmian w diecie do zabiegów miejscowych, istnieje wiele sposobów na wypadanie włosów, aby dać włosom impuls, którego potrzebują, aby rosły długie i silne.

Czytaj więcej…

Jak stworzyć rutynę pielęgnacji skóry

14 listopada 2022

Nie jest tajemnicą, że pielęgnacja twarzy krok po kroku jest ważna. Dzięki niej nie tylko dobrze wyglądasz, ale także dobrze się czujesz. Dbanie o skórę może być relaksującym i satysfakcjonującym doświadczeniem i jest to coś, co każdy powinien robić. Jednak przy całej gamie różnych produktów dostępnych na rynku, trudno jest wiedzieć, od czego zacząć. Jak stworzyć skuteczną dla siebie rutynę pielęgnacji skóry? W tym wpisie na blogu dowiemy się, jak stworzyć program pielęgnacji skóry dostosowany do Twoich potrzeb. Omówimy wszystko, od wyboru odpowiednich produktów po ich prawidłowe stosowanie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej!

Czytaj więcej…

Jak zadbać o czystość w pokoju dziecka?

26 sierpnia 2022

Każdy rodzic z pewnością przyzna, że sprzątanie w pokoju dziecka to często prawdziwe wyzwanie. Dlatego też tak ważne jest, aby już od najmłodszych lat wpajać maluchom, dlaczego utrzymanie porządku w swoim pokoju jest istotne i jaki może mieć wpływ na ich organizację w przyszłości. Oczywiście bardzo ważne jest, by poszczególne obowiązki wprowadzać w sposób stopniowy i zachęcać dziecko do pracy zespołowej. Oczywiście poza odpowiednią organizacją musimy pamiętać, że równie ważne jest utrzymanie czystości, która zapobiega pojawianiu się kurzu i zanieczyszczeń, które mogą mieć niekorzystny wpływ na samopoczucie naszej pociechy. Jak zadbać o czystość dziecka? Poznaj nasze porady. 

Czytaj więcej…

Poranna pielęgnacja cery. Poznaj 3 najważniejsze zasady

7 marca 2022

Zarówno poranna jak i wieczorna pielęgnacja cery powinna opierać się o trzy najważniejsze zasady: oczyszczanie, tonizowanie i nawilżenie oraz odżywienie. Aby móc cieszyć się piękną skórą nie wystarczy jednak tylko wykonywać tych kroków. Szczególnie ważny jest dobór odpowiednich preparatów, które będą przeznaczone do naszych indywidualnych potrzeb. Jak je dobrać i jak powinna wyglądać poranna pielęgnacja cery? Podpowiadamy.

Czytaj więcej…