Wózki i foteliki Cybex Platinum

6 października 2021

Jeszcze zanim w domu pojawi się nowy członek rodziny, przyszli rodzice skrupulatnie przeszukują ofertę sklepów z akcesoriami dla dzieci w poszukiwaniu idealnego wózka i fotelika samochodowego. Wśród wielu ofert na czoło wysuwają się wózki i foteliki Cybex Platinum.

  1. Cybex Platinum to połączenie bezpieczeństwa, funkcjonalności i oryginalnego designu
  2. Nie tylko wózki, ale i foteliki samochodowe

Marka Cybex jest częścią firmy Good Baby, znanej na całym świecie z produkcji bardzo bezpiecznych, funkcjonalnych i designerskich artykułów dziecięcych. Popularne produkty tej marki można kupić również na polskim rynku, a dzięki swojej trwałości i funkcjonalności, cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród rodziców.

Cybex Platinum to połączenie bezpieczeństwa, funkcjonalności i oryginalnego designu

W branży dziecięcej liczy się bezpieczeństwo maluchów, dlatego firma Cybex kilka lat temu wprowadziła do sprzedaży artykuły z linii Platinum. Ich cechą charakterystyczną jest wykorzystanie materiałów wysokiej jakości, które zapewniają nie tylko bezpieczeństwo dziecka, ale również trwałość zastosowanych rozwiązań. Produkty Cybex Platinum, dostępne m.in. na https://www.bobowozki.com.pl/cybex-platinum/m/257, są produkowane z wykorzystaniem nowoczesnych technologii oraz sprawdzane podczas licznych symulacji niebezpiecznych wypadków. Producent na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo, dlatego stale pracuje nad nowoczesnymi rozwiązaniami w tym zakresie.

Wózki Cybex z linii Platinum cieszą się dużym powodzeniem również ze względu na swoją funkcjonalność. Każdy rodzic wie, że podróżowanie z dzieckiem czy nawet krótkie wyjście na spacer, wymaga pokonania wielu trudności, takich jak wysokie krawężniki, nierówny chodnik czy kamienista droga. Poruszanie się po trudniejszym terenie wózkiem Cybex jest wygodne zarówno dla dziecka, jak i prowadzącego wózek rodzica. Co więcej, wózki posiadają liczne udogodnienia dla rodziców, jak uchwyty na butelki, torby na akcesoria dziecięce, parasolki czy folie przeciwdeszczowe.

Ważną cechą wózków dziecięcych Cybex jest ich nowoczesne wzornictwo. W tej materii firma współpracuje ze znanymi na całym świecie projektantami mody, m.in. Koi, Birds of Paradise, Blossom, Jeremy Scott czy Simply Flowers, którzy na potrzeby produktów Cybex stworzy unikalne połączenia kolorystyczne i wzory, zdobiące tapicerkę wózków i fotelików.

Nie tylko wózki, ale i foteliki samochodowe

Renoma marki Cybex sprawia, że wielu rodziców chętnie decyduje się na zakup całych zestawów artykułów dla swojego dziecka. W skład takiego zestawu wchodzi nie tylko wózek głęboki lub spacerówka Cybex, ale także bezpieczne foteliki samochodowe dla dzieci w różnym wieku. Wieloletnie doświadczenie niemieckiej marki, jakie zdobyła przy produkcji tych artykułów, zapewnia, że zarówno wózek, jak i fotelik, spełnią wysokie wymagania dzieci i zagwarantują ich bezpieczeństwo podczas podróży. Prestiżowa kolekcja Platinum obejmuje wózki głębokie i spacerowe, foteliki samochodowe na bazie obrotowej, montowane przodem i tyłem do kierunku jazdy, wyposażone w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa oraz dodatkowe udogodnienia, dzięki którym nawet noworodek jest w pełni bezpieczny. Popularne produkty warto kupić na https://www.bobowozki.com.pl/wozki-dzieciece/spacerowe/lekkie-parasolki/p/2_4_480. Na polskim rynku doradztwo w kwestii rozwiązań idealnie dopasowanych do potrzeb niemowląt i starszych dzieci stoi na wysokim poziomie m.in. dzięki takim firmom jak Cybex, ich doświadczeniu oraz dbałości o nawet najmniejsze detale.

You Might Also Like